socket-wrenc

بکس و متعلقات

بکس و متعلقات آن، از تجهیزات کاربردی در مصارف عمومی و صنعتی است. آچار بکس دستی، از یک دسته مخصوص یا آچار جغجغه‌ای تشکیل شده و تعدادی سری یا سوکت به‌شکل استوانه دارد. تعداد شیارهای سری بکس معمولا 4 ،6، 8 یا 12 عدد است. یک ست بکس یا جعبه بکس، شامل مجموعه‌ای از چند ابزار و سری متنوع می‌شود که در یک محفظه قرار گرفته‌‍‌اند. در بازار ابزار ایران، انواع و اقسام مختلف بکس و متعلقات آن، با مشخصات مختلف وجود دارد.
رونیکس به‌عنوان متنوع‌ترین برند بازار ابزار ایران، انواع بکس و متعلقات آن را متناسب با کاربردهای عمومی، شخصی، کارگاهی و صنعتی طراحی و تولید می‌کند.

socket-wrench

جعبه بکس

جعبه بکس، مجموعه‌ای چندین عددی از تعدادی سری بکس، دسته جغجغه و سایر متعلقات کاربردی است. مزیت یک جعبه بکس نسبت به یک آچار بکس تکی، تنوع سایز و متعلقات مختلف داخل این جعبه‌ها است تا کاربر بتواند بدون هیچ محدودیتی از آن‌ها استفاده کند.
انواع جعبه بکس را با تعداد قطعات و سایز درایو آنها می‌شناسند و واحد پارچه یا عدد را برای معرفی آن استفاده می‌کنند. برای مثال، مجموعه بکس 27 عددی رونیکس مدل RH-2627 دارای 27 قطعه سوکت مختلف، ساخته‌شده از مواد باکیفیت و سخت‌‌کاری‌شده با گشتاور بالا است.

جعبه بکس

بکس تکی

بکس تکی، از سری‌ها یا سوکت‌های کاربردی آچار بکس است که در سایزهای مختلف به بازار ابزار عرضه می‌شود. این نوع سری، دو بخش مادگی دارد که بخش اول آن با ساختار شش‌ضلعی یا دوازده‌ضلعی بر روی پیچ و مهره قرار می‌گیرد و بخش دیگر با ساختار مربعی‌شکل، به بخش نری آچار بکس و قسمت درایو آن متصل می‌شود.
با استفاده از مدل‌های متنوع بکس تکی رونیکس می‌توانید پیچ و مهره در سایزهای مختلف را به‌راحتی باز کنید و ببندید.

بکس تکی
individual-sockets
ratchet-wrench

آچار جغجغه

آچار جغجغه نوعی ابزار دستی است که با مکانیزم هرزگردی کار می‌کند. این آچار از یک چرخ‌دنده و یک یا دو ضامن فنردار تشکیل شده‌است. آچار یک سر تخت یک سر جغجغه، دارای یک سر تخت و ثابت بوده و سر دیگر آن جغجغه‌ای و چاک‌دار است.
انواع آچار جغجغه ساخت رونیکس، انتخابی ایده‌آل برای کار برروی ماشین، دوچرخه، تعمیر اتومبیل‌ها، موتورها و لوازم خانگی هستند.

آچار جغجغه

متعلقات بکس

دسته جغجغه مستقیم، دسته جغجغه خم، دسته هندلی، دسته کمکی بلند یا کوتاه، بکس شیروانی و ... از جمله متعلقات مهم و کاربردی بکس هستند.
انواع متعلقات بکس رونیکس مانند سایر ابزارآلات و متعلقات این برند با کیفیت متمایز و تنوع بی‌نظیر به بازار ابزار عرضه می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای طیف گسترده مشتریان این برند باشند.

متعلقات بکس
socket-wrench-accessories
socket-wrenc

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران تمام محصولات این برند، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

رونیکس سرویس
socket-wrenc

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره انواع چکش، بهترین مارک چکش، خرید چکش و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.