tct-hole-saw

گردبر الماسه

برای سوراخکاری‌ بتن، سنگ، سیمان، مصالح ساختمانی و... از مته گرد بر الماسه استفاده می‌شود. مته گرد بر الماسه، یکی از انواع مته گرد بر است که به دلیل طراحی فرم خاص تیغه ، بیشتر در سوراخکاری بتن کاربرد دارد؛ هرچند برای سوراخکاری سطوح چوبی، فلزی، پلاستیکی، تخته‌های PVC و دیوارهای گچی هم می‌توان از این گرد بر استفاده کرد. گرد بر الماسه در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود.
اگر به دنبال بهترین گرد بر الماسه بازار هستید، رونیکس را انتخاب کنید. مته گرد بر الماسه رونیکس در اندازه‌های مختلفی تولید شده و دارای تیغه برشی باکیفیت و دندانه‌دار با دقت بالا و مقاوم در برابر ضربه و سایش است.

راهنمای خرید گردبر الماسه

tct-hole-saw

گردبر الماسه


مته گردبر الماسه قطعه‌ای با طراحی خاص است که با قرارگرفتن روی انواع دریل در سوراخکاری بتن و مواد سخت استفاده می‌شود. بدنه این مته از فولاد آلیاژی بسیار مستحکم و نوک آن از جنس تنگستن کارباید سیلیکون ساخته شده است. مته گرد بر الماسه در ابعاد مختلفی تولید می‌شود.
برندهای زیادی تولیدکننده گرد بر الماسه هستند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع مته گرد بر الماسه در ابعاد مختلف است؛ گرد بر الماسه 30، گرد بر الماسه 40 و گرد بر الماسه 110 تنها بخشی از انواع گردبرهای تولیدشده توسط رونیکس است.
در هنگام خرید گرد بر الماسه باید به جنس و قطر مته، نوع دنباله، کیفیت تیغه برش و برند تولیدکننده آن توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک مته گرد بر الماسه حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

نوع مته و تیغه‌های برشی


در زمان خرید گرد بر الماسه به نوع مته و تیغه‌های برشی توجه کنید. مته گرد بر الماسه اندازه‌های مختلفی دارد. این اندازه‌ها نوع میزان قطری که مته سوراخ می‌کند را مشخص می‌کند. به عنوان مثال مته گرد بر الماسه 50، قطری 50 میلی‌متری را در سطح موردنظر ایجاد می‌کند. علاوه بر این، تیغه‌های برشی استفاده شده در مته گرد بر الماسه نقش بسیار مهمی در کارایی این قطعه دارند.
گرد بر الماسه رونیکس در ابعاد مختلف و با بالاترین کیفیت تولید شده است. این مته‌ها با الماسه‌ای از جنس آلیاژ تنگستن کارباید تولید شده و انتخاب مناسبی برای برش دقیق بتن در کاربری‌های طولانی‌مدت و پرفشار است. همچنین سطح تیغه‌های مته گردبر رونیکس از طراحی فرم خاصی برخوردار است و به نوعی پرداخت‌شده که بتن‌های سخت را حتی با وجود میلگرد هم به راحتی سوراخکاری کند.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. گردبر الماسه رونیکس از جمله متعلقات باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

tct-hole-saw

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع مته گردبر الماسه، بهترین مارک گردبر الماسه، خرید گردبر الماسه و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.