آچار شلاقی

آچار شلاقی یا آچار لوله‌گیر، ابزاری قابل تنظیم برای باز و بسته کردن انواع پیچ، مهره، لوله و … است. این ابزار دارای ۲ فک لغزنده است و گاهی یکی ثابت و دیگری لغزنده که در صورت تنظیم‌شدن به نسبت اندازه دلخواه، هرچه بیشتر نیرو به آن وارد کنیم سفت‌تر می‌شود.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، انواع آچار شلاقی کارآمد و بادوام را طراحی و به بازار عرضه کرده است.

راهنمای خرید آچار شلاقی

pipe-wrench

آچار شلاقیانواع آچار شلاقی رونیکس، ابزارهایی باکیفیت ساخت بالا، طراحی دقیق و مواد اولیه مقاوم هستند؛ اما چه ویژگی‌هایی در این آچار لوله‌گیر، آن را از نمونه‌های مشابه متمایز می‌کند؟ با ما همراه باشید و پاسخ سوال خود را دریافت کنید.

بدنه با طراحی ارگونومیک و دوام بالا


طراحی بدنه ابزارآلات مختلف، یکی از مهم‌ترین عواملی است باید به آن توجه کنید. همچنین، ابزارهای کارآمد علاوه بر دوام بدنه باید طراحی مناسبی داشته باشند تا بتوانید از آن به آسانی استفاده کنید.
انواع آچار شلاقی رونیکس با طراحی ارگونومیک، وزن مناسب و کیفیت ساخت بالا تولید می‌شوند تا بتوانید کاربری حرفه‌ای را با آن‌ها تجربه کنید.

جنس مواد سازنده


برای اینکه آچار شلاقی دچار خوردگی و زنگ‌زدگی نشود، باید از آلیاژهای باکیفیت، ضد زنگ و ضد خوردگی برای آن‌ها استفاده کرد.
انواع آچار لوله‌گیر رونیکس از مواد مرغوب، باکیفیت بی‌نظیر تولید می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند. فک‌های این ابزارآلات سخت‌کاری‌شده و فورج‌شده هستند تا دقت بالایی را در حین کار برای شما به ارمغان آورند.

ابعاد آچارطول ابزار، حداکثر ظرفیت بازشدن و عرض سر ابزار برای خرید این آچار حائز اهمیت هستند. انواع آچار شلاقی رونیکس با ابعاد مختلف به منظور پاسخ‌گویی به نیازهای شما طراحی و تولید می‌شوند.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزاررونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، آچارهای لوله‌گیر متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده است. ابزارهای تولیدشده توسط رونیکس هم‌رده با سوپربرندهای جهانی هستند و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکسرونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران ابزارآلات مختلف رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

pipe-wrench

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره آچار شلاقی، انواع آچار شلاقی، قیمت آچار لوله گیر و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.