Plier

انبر

انبر از مهم‌ترین ابزاری است که می‌توان قطعات مختلف را با آن نگه‌داشت. اما این ابزار کاربردهای دیگری هم دارد. از انبرها می‌توان برای بریدن قطعات، بازوبسته‌کردن پیچ‌های بزرگ و حتی به‌جای چکش هم استفاده کرد.
بیش از ده‌ها نوع انبر برای انجام کاربری‌های مختلف تولید و به بازار عرضه شده است. رونیکس به‌عنوان بزرگترین برند بازار ابزار ایران، طیف گسترده‌ای از انواع انبر را در اختیار شما قرار داده است. مانند هر ابزار دیگری، در زمان خرید انبر باید ویژگی‌های آن را دانست. به همین دلیل، در ادامه به انبرهای رونیکس و ویژگی‌های آن می‌پردازیم.
combination-pliers

انبر دست


از انبر دست می‌توان برای جا‌‌به‌جایی، نگه‌داشتن، بریدن یا بیرون کشیدن قطعات استفاده کرد. اگر به‌دنبال خرید انبر دست هستید، رونیکس بهترین انتخاب برای شما است. رونیکس تولیدکننده انواع انبردست برای کارهای خانگی و صنعتی است. انبر دست رونیکس با فک‌های سخت‌کاری‌شده و ضدزنگ و دسته‌های ارگونومیک و ضدلغزش خود از خستگی دست‌ها در کارهای طولانی‌مدت جلوگیری می‌کند.

انبر دست رونیکس

سیم چین

انبر سیم چین ابزاری پرکاربرد در صنایع مختلف است و جهت برش انواع سیم یا مفتول می‌توان از آن استفاده کرد. اگر به دنبال بهترین سیم چین بازار هستید، رونیکس را انتخاب کنید. سیم چین رونیکس در ابعاد و سایزهای مختلف به بازار عرضه شده است. این سیم چین از بهترین آلیاژ سخت‌کاری‌شده با فک‌های برشی مقاوم ساخته‌شده تا انواع سیم‌های سخت و نرم را بتوانید با آن برش دهید.

سیم چین رونیکس
cutting-pliers
locking-pliers

انبر قفلی

انبر قفلی ابزاری برای ثابت نگه‌داشتن یک قطعه است. اگر به‌دنبال بهترین مارک انبر قفلی در بازار هستید، رونیکس انتخاب شما است. رونیکس تولیدکننده انواع انبرقفلی شامل: انبر قفلی ورق‌گیر، انبرقفلی سی کلمپ، انبرقفلی زنجیری و... است. انبر قفلی رونیکس دارای فک‌های منحنی‌شکل و سخت‌کاری‌شده‌ است که قدرت زیادی را در ثابت نگه داشتن قطعه کار می‌دهد.

انبر قفلی رونیکس

انبر کلاغی

انبر کلاغی یا آچار کلاغی، مانند دیگر انواع انبر، دارای دو فک موازی است، با این تفاوت که زاویه یکی از فک‌ها می‌تواند نسبت به دیگری تغییر کند. از این ابزار جهت باز و بسته‌کردن انواع لوله، پیچ‌ها و مهره‌هایی که با دیگر انبرها امکان باز و بسته‌کردن آن‌ها وجود ندارد، استفاده می‌شود. انبر کلاغی رونیکس با طراحی جمع‌وجور و دندانه‌‌های سخت‌کاری‌شده خود، ابزاری ایده‌آل برای استفاده‌های خانگی یا صنعتی است.

انبر کلاغی رونیکس
water-pump-pliers
long-nose-pliers

دم باریک

انبر دم باریک ظاهری شبیه به انبردست دارد، اما زبانه‌های آن نسبت به انبر‌دست بلند‌تر و باریک‌تر است. از دم باریک می‌توان برای نگه‌داشتن، خم کردن و بریدن سیم و کابل استفاده کرد و عموما در برق‌کشی، جواهرسازی و مهندسی شبکه کاربرد دارد. انواع دم باریک تولیدشده توسط رونیکس از بهترین آلیاژ با فک‌های ماشین‌کاری‌شده است تا حداکثر کنترل را در زمان کار با آن داشته باشید.
دم باریک رونیکس

انبر پرچ

از انبر پرچ برای اتصال قطعات فلزی که امکان جوشکاری آن‌‌ها به یکدیگر وجود ندارد، استفاده می‌شود. اگر به‌دنبال بهترین مارک انبر پرچ بازار ابزار ایران هستید، انبر پرچ رونیکس را انتخاب کنید؛ ابزاری با بدنه تمام فولادی و دسته‌های ارگونومیک و ضدلغزش که در انواع پرچ‌کاری‌ برای ساخت ناودان، مبلمان، بوم نقاشی و... ایده‌آل است.

انبر پرچ رونیکس
hand-riveters
wire-stripper

سیم لخت کن

از سیم لخت کن برای جدا کردن پوشش پلاستیکی روی سیم استفاده می‌شود. قسمت داخلی فک این ابزار به‌‌نحوی طراحی‌شده که با فشار مناسب بتوان انواع روکش سیم‌ها را از آن جدا کرد. در زمان خرید سیم لخت کن، پیشنهاد ما به شما سیم لخت کن رونیکس است.

سیم لخت کن رونیکس

انبر آرماتوربندی

گاز انبر یا انبر آرماتوربندی ابزاری پرکاربرد در کارگاه‌‌های ساختمانی، نجاری و آهنگری است. از گاز انبر برای نگه‌داشتن یا بیرون کشیدن قطعات استفاده می‌کنند. اگر به‌‌‌دنبال بهترین انبر آرماتور بندی هستید، گاز انبر رونیکس را انتخاب کنید.
انبر آرماتوربندی رونیکس
sower-pincers
multipurpose-pliers

انبردست همه کاره

انبر دست همه کاره ابزاری کارآمد است که طیف گسترده‌ای از کارها را می‌توان با آن انجام داد. اگر به‌دنبال ابزاری هستید که خط کش، چاقو، پیچ گوشتی 2سو و 4سو، سوهان و... را در دل خود داشته باشد، انبر همه کاره رونیکس را خریداری کنید.

انبردست همه کاره رونیکس

خار باز کن

از خار باز کن برای خارج کردن خار یا حلقه‌های فنری استفاده می‌شود. خار باز کن رونیکس با فک‌های مقاوم و دسته‌های ارگونومیک خود از خسته شدن دست‌های شما در فعالیت‌های طولانی‌مدت جلوگیری می‌کند.

خار بازکن رونیکس
circlip-plier
internal-circlip-plier

خار جمع کن

خار جمع کن در کم‌کردن قطر انواع خار کاربرد دارد. خار جمع کن رونیکس در ابعاد و اندازه‌های مختلف به بازار ابزار ایران عرضه شده تا در جمع کردن انواع خار به شما کمک کند.

خار جمع کن رونیکس

انبر سوکت زن


انبر سوکت زن یک ابزار کاربردی و مقاوم است. این محصول برای آماده‌سازی کابل‌های شبکه و تلفن مورد استفاده قرار می‌گیرد. انبرهای سوکت‌زن رونیکس با بدنه‌ای مقاوم، تیغه‌های تیز، طراحی ارگونومیک و کاربری چند کاره، کیفیتی بی‌نظیر در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
انبر سوکت زن رونیکس
modular-crimping-tool

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران ابزارآلات مختلف رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

رونیکس سرویس
plier
ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بهترین برند تولیدکننده انواع انبر، خرید انبر و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.