water-pump

پمپ آب رونیکس

از پمپ آب برای انتقال آب و سایر سیالات استفاده می‌شود. این ابزار، با افزایش فشار، موجب جابه‌جایی سیالات به ارتفاع بالاتر با افزایش هد می‌شود. همچنین، می‌تواند مایعات را به ارتفاع پایین‌تر در حوضچه‌ها و مخازن منتقل کند. پمپ آب، انرژی مکانیکی را از موتور دریافت کرده و به سیال در حال عبور انتقال می‌دهد. این ابزار انواع و کاربردهای مختلفی دارد و توسط برندهای مختلف تولید می‌شود.
رونیکس، انواع پمپ آب خانگی، پمپ آب کشاورزی، کفکش و لجن کش را با کیفیت متمایز و تنوع بی‌نظیر تولید و روانه بازار ابزار ایران و جهان می‌کند.

راهنمای خرید پمپ آب رونیکس

water-pump

پمپ آب

پمپ آب در انواع خانگی، پمپ آب بشقابی، پمپ محیطی، الکتروپمپ، پمپ آب بنزینی، پمپ کفکش مستغرق و ... تولید می‌شوند. از لجن کش نیز برای پمپاژ آب‌های کثیف، سیالات با ویسکوزیته بالا و تخلیه پساب‌های خانگی استفاده می‌شود.
رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران و برندی شناخته‌شده در سطح بین‌الملل، مدل‌های متنوع پمپ آب، کفکش و لجن کش را به فراخور نیاز مشتریان خود طراحی و تولید می‌کند.
خرید هیچ محصولی بدون تحقیق و جمع‌آوری اطلاعات کافی در مورد ویژگی‌ها و کارکردهای آن منطقی نیست. هنگام خرید پمپ آب رونیکس به ویژگی‌هایی مانند قدرت و چرخه کاری موتور، مشخصات پمپ و نوع کاربری توجه کنید تا نهایتا از بین گزینه‌های متنوع موجود در بازار، بهترین انتخاب را داشته باشید.

موتور کارآمد

موتور پمپ آب، متشکل از روتور و استاتور است که در مدل‌های مختلف این ابزار، با توان متفاوتی کار می‌کند. وجود محافظ حرارتی و عایق برای افزایش طول عمر موتور مفید است. همچنین، چرخه کاری موتور، کیفیت ساخت و جنس پروانه و قطر دهانه‌های ورودی و خروجی، عملکرد موتور را تحت تاثیر قرار می‌دهند.
مدل‌های متنوع پمپ آب، کفکش و لجن کش رونیکس، با موتور قدرتمند، سیم‌پیچ باکیفیت، محافظ حرارتی و پروانه مستحکم ساخته می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند.

مشخصات پمپ، عامل تعیین‌کننده در کیفیت عملکرد دستگاه

جنس پوسته پمپ تاثیر زیادی بر استحکام دستگاه می‌گذارد. سیل مکانیکی از جنس سرامیک یا گرافیت نیز برای آب‌بندی کامل پمپ استفاده می‌شود. فشار کاری پمپ، دبی خروجی در ساعت، حداقل و حداکثر هد دینامیک (ارتفاع پمپاژ) و قابلیت خود مکشی پمپ (هد مکشی) نیز از مهم‌ترین مشخصاتی هستند که هنگام خرید پمپ آب، کفکش و لجن کش باید به آن‌ها توجه کنید. انواع پمپ آب رونیکس از بهترین مواد اولیه ساخته می‌شوند تا بتوانید در طول سال‌های متمادی بدون نیاز به تعمیر یا تعویض از آن‌ها استفاده کنید.

نوع کاربری پمپ آب

هنگام خرید پمپ آب حتما به نوع کاربری آن توجه کنید. برای مثال، لجن کش برای پمپاژ پساب و سیالات با ویسکوزیته بالا کاربرد دارد و پمپ بشقابی برای پمپاژ آب و سایر سیالات در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعتی استفاده می‌شود.
رونیکس، انواع پمپ آب، پمپ کفکش و لجن کش را متناسب با نیازهای مشتریان تولید می‌کند. برای مثال، پمپ آب بشقابی 1 اسب بخار رونیکس مدل RH-4021 برای پمپاژ آب و سیالاتی طراحی شده است که تمیز و عاری از مواد جامد و ساینده، غیر چسبناک، غیر کریستالی، از لحاظ شیمیایی خنثی و نزدیک به خواص آب هستند.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار

رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار در ایران، انواع پمپ آب را با بالاترین کیفیت و تنوع تولید و روانه بازار کرده است. انواع پمپ آب، کفکش و لجن کش تولیدشده توسط این برند، هم‌رده با سوپربرندهای جهانی هستند و توانسته‌اند رضایت مشتریان داخلی و بین‌الملل را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران پمپ آب، پمپ کفکش، لجن کش و سایر ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

water-pump

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره پمپ آبرسانی، پمپ آب خانگی، کفکش، لجن کش، پمپ آب رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.