adjustable-wrenches

آچار فرانسه

آچار فرانسه یکی از پرکاربردترین انواع ابزار دستی است که از آن برای بازکردن یا بستن پیچ‌ و مهره‌های شش‌ضلعی و چهارضلعی استفاده می‌شود. این آچار توسط ریچارد کلابرن در انگلستان برای اولین بار تولید شد و در کشورهای اروپایی با نام آچار انگلیسی یا آچار سوئدی نیز شناخته می‌شود.
برند رونیکس، انواع آچار فرانسه را مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی تولید کرده و به بازار ابزار ایران و جهان عرضه می‌کند.

راهنمای خرید آچار فرانسه رونیکس

adjustable-wrenches

آچار فرانسه

فک یا دهانه آچار فرانسه، از نوع متغیر است. این آچار تخت را می‌توانید تنظیم کرده و از آن برای پیچ و مهره‌های چهارگوش و شش‌گوش استفاده کنید.
رونیکس به عنوان مرجع بازار ابزار ایران و برندی معتبر در سطح بین‌الملل، مدل‌های متنوع آچار فرانسه جغجغه‌ای، آچار فرانسه 15 اینچ، 12 اینچ، 10 اینچ و ... را به فراخور نیاز روز مشتریان خود طراحی و تولید می‌کند.
هنگام خرید این ابزار دستی باید به ویژگی‌هایی نظیر کیفیت ساخت، جنس مواد مورد استفاده در تولید ابزار، ابعاد محصول، طراحی ارگونومیک بدنه، اعتبار و خوشنامی برند تولیدکننده ابزار و ... توجه کنید تا نهایتا با وجود محصولات مشابه موجود در بازار ابزار، به فراخور نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

بدنه با طراحی ارگونومیک و دوام بالا

طراحی بدنه ابزارآلات مختلف، یکی از مهم‌ترین عواملی است باید به آن توجه کنید. همچنین، ابزارهای کارآمد علاوه بر دوام بدنه باید طراحی مناسبی داشته باشند تا بتوانید از آن به آسانی استفاده کنید.
انواع آچار فرانسه رونیکس با طراحی ارگونومیک و کیفیت ساخت بالا تولید می‌شوند تا بتوانید کاربری حرفه‌ای را با آن‌ها تجربه کنید. همچنین دسته ارگونومیک این آچارها موجب افزایش تسلط کاربر بر ابزار و قطعه کار می‌شود.

جنس مواد سازنده

برای اینکه آچار فرانسه در حین کار دچار خوردگی نشود، باید از فلز باکیفیت، ضد زنگ و ضد خوردگی برای آن‌ها استفاده کرد.
مجموعه آچارهای فرانسه رونیکس از مواد مرغوب، باکیفیت بی‌نظیر تولید می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند. فک‌های این ابزارآلات سخت‌کاری‌شده هستند تا در هنگام فشار بر روی قطعه کار، استحکام بالایی را نشان دهند.

ابعاد آچار

 

طول، قطر، حداکثر ظرفیت بازشدن و عرض سر ابزار برای خرید آچار فرانسه حائز اهمیت هستند. انواع آچار فرانسه رونیکس با ابعاد مختلف به منظور پاسخ‌گویی به نیازهای شما طراحی و تولید می‌شوند.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، آچارهای فرانسه متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده است. ابزارهای تولیدشده توسط رونیکس هم‌رده با سوپربرندهای جهانی هستند و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران ابزارآلات مختلف رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع آچار فرانسه، بهترین برند آچار فرانسه، آچار فرانسه همه‌کاره، خرید آچار فرانسه و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.