cutting-torch

پیک برش

هوا برش یکی از روش‌های رایج برای برش انواع مختلف فلزات است. این روش سال‌ها است که در فعالیت‌های صنعتی، نیمه‌صنعتی و کارگاهی کاربرد دارد. برای انجام روش به تجهیزات زیادی نیاز است. یکی از مهم‌ترین تجهیزات برای این کار، پیک برش است. پیک برش ابزاری است که حرارت را به قطعه کار منتقل می‌کند. این ابزار دارای دو شیر برای کنترل جریان گاز ورودی و فشار هوا است.
رونیکس تولیدکننده بهترین پیک برش بازار ابزار ایران است.پیک برش رونیکس با طراحی منحصربه‌فرد در قسمت دسته و نازل‌های مقاوم خود شما را در برش فلزات یاری می‌کند.

راهنمای خرید پیک برش

cutting-torch

پیک برش


هوا برش یا برش هوا گاز یکی از قدیمی‌ترین روش‌های برش فلزات است. در این روش بعد از رسیدن قطعه کار به دمای مورد نظر، اکسیژن از سرپیک خارج شده و فلز را اکسید می‌کند. این روش از کیفیت برشکاری بالایی برخوردار است. برای انجام این روش از دستگاه هوا برش استفاده می‌شود. یکی از اصلی‌ترین بخش‌های این دستگاه، پیک برش است. پیک برش ابزاری است که وظیفه برش فلزات مختلف را انجام می‌دهد.
در هنگام خرید پیک برش باید به ظرفیت برش، نازل‌های این ابزار، جنس بدنه، کیفیت ساخت و برند تولیدکننده آن توجه کنید. کاربردهای زیاد این ابزار باعث شده تا برندهای زیادی دست به تولید پیک برش بزنند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع پیک برش با بالاترین کیفیت است؛ پیک برش RH-4501 رونیکس و پیک برش RH-4503 رونیکس از پرطرفدارترین تولیدات این شرکت هستند.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. پیک برش رونیکس از جمله قطعات باکیفیت این برند است که در انواع و اندازه‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

cutting-torch

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع پیک برش، بهترین مارک پیک برش، خرید پیک برش و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.