other-pneumatic-tools

سایر ابزار های بادی

انواع ابزار بادی علاوه‌بر دریل بادی، میخکوب و منگنه کوب بادی، بکس بادی و ... که شناخته‌شده و پرکاربرد هستند، شامل ابزارآلاتی مانند کوپلینگ باد دوراهی و سه‌راهی، فیلترهای تک و دوقلو، درجه باد کارگاهی تفنگی، کوپلینگ سر شلنگی و سایر رابط‌ها و محصولات دیگر نیز می‌شود.
سایر ابزارهای بادی رونیکس، تجهیزاتی مهم و کاربردی که هستند توسط تیم رونیکس تولیدشده‌اند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند.

راهنمای خرید سایر ابزارهای بادی

other-pneumatic-tools

سایر ابزارهای بادی


مدل‌های مختلف سایر ابزارهای بادی رونیکس مانند کوپلینگ، درجه باد کارگاهی تفنگی و ...، با طول عمر و دوام بسیار بالا به بازار ابزار ایران عرضه می‌شوند.
برای انتخاب هر محصولی لازم است ابتدا در مورد ویژگی‌ها و عملکرد آن تحقیق کنید. برای خرید سایر ابزارهای بادی نیز لازم است به مکانیزم اثر، اجزا و ویژگی‌های آن‌ها توجه کنید.

مکانیزم اثر


ابزارآلات و تجهیزات بادی با اتصال به کمپرسور باد و ذخیره و هدایت هوای فشرده کار می‌کنند.
انواع ابزار بادی و سایر ابزار های بادی رونیکس، با قابلیت استفاده آسان طراحی شده‌اند تا با کمپرسورهای مختلف سازگار باشند.

بدنه مقاوم و بادوام


بدنۀ ابزار و قطعات از هر جنسی که باشد، لازم است نسبت به آب، روغن، خوردگی، سایش و ... مقاومت بالایی داشته باشد؛ نکته‌ای که در طراحی و ساخت سایر ابزارهای بادی و تمام محصولات رونیکس به آن توجه ویژه‌ای معطوف شده‌است.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به‌عنوان رهبر صنعت ابزار ایران، انواع ابزار بادی و سایر ابزارآلات بادی را طراحی و تولید می‌کند. این ابزارها مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران تمام محصولات این برند، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

other-pneumatic-tool

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع ابزار بادی، فیلتر و تنظیم‌کننده هوا، کوپلینگ و سایر ابزارهای بادی رونیکس یا استفاده از آن‌ها نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.