آچار

آچار وسیله‌ای است که هر شخص مبتدی یا حرفه‌ای در جعبه ابزار خود به آن نیاز دارد. این ابزار در باز و بسته‌کردن پیچ‌های مختلف استفاده می‌شود. آچارها در انواع مختلفی تولید می‌شوند که هرکدام کاربرد خاصی دارند؛ ازجمله: آچار فرانسه، آچار آلن، آچار رینگی و...
رونیکس به‌عنوان بزرگترین برند بازار ابزار ایران، انواع آچار را در اندازه‌ها و ابعاد مختلف برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها به بازار عرضه کرده است.
adjustable-wrenches

آچار فرانسه


آچار فرانسه ابزاری با یک فک متحرک و یک فک ثابت است که معمولا از این ابزار برای باز و بسته‌کردن پیچ و مهره‌های چهار یا شش‌گوش استفاده می‌کنند. اگر به‌‌دنبال بهترین مارک آچار فرانسه هستید، رونیکس را انتخاب کنید. آچار فرانسه رونیکس در اندازه و ابعاد مختلفی تولید شده و دارای فک‌های سخت‌کاری‌شده و دسته‌ ارگونومیک برای بالا بردن راندمان کار است.
آچار فرانسه رونیکس

آچار آلن


بازوبسته‌کردن بعضی از پیچ‌ها که به پیچ‌های آلن معروف هستند، توسط آچارهای معمولی کمی سخت است. آچار آلن برای کار با این دسته از پیچ‌ها ایده‌آل است. این ابزار در انواع و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود. آچار آلن رونیکس در انواع آلن دسته T، آلن شش گوش و آچار آلن ستاره‌ای تولید و به بازار عرضه می‌شود.
 
آچار آلن رونیکس
hex-key-torx-key
ring-and-open-ended-spanner

آچار تخت و رینگی


آچار رینگی ابزاری برای شل و سفت‌کردن پیچ‌ و مهره‌های شش ضلعی است. آچار رینگ انواع مختلفی دارد: آچار دو سر رینگی، آچار یکسر تخت و یکسر رینگی و آچار رینگی جغجغه. رونیکس تولیدکننده انواع آچار رینگی، در اندازه‌ها و ابعاد مختلف و ایده‌آل برای مصارف خانگی و حرفه‌ای است.
آچار رینگی

ست آچار

رونیکس با عرضه ست آچار، تمام نیازهای کاربران این ابزار را برآورده کرده است. محصولاتی شامل ست آچار آلن، ست آچار تخت، ست آچار یک سر رینگ و... بعضی از آن‌ها است. با خرید ست آچار رونیکس می‌توانید انواع آچارها در اندازه‌های مختلف را همراه خود داشته باشید.
ست آچار رونیکس
wrench-set

ویدئو محصولات

ronix

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران ابزارآلات مختلف رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.
رونیکس سرویس

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بهترین برند تولیدکننده انواع آچار، خرید آچار و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.