laser-distance-meter

متر لیزری

ساختمان‌سازی و معماری به ابزار دقیق نیاز دارد. یکی از ابزاری که به معماران و مهندسان عمران کمک می‌کند، مترلیزری است. متر لیزری در اندازه‌گیری طول، مساحت، حجم، ارتفاع غیر مستقیم (فیثاغورث تک-دوبل-مقطعی) و... کاربرد دارد. انواع متر لیزری در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود؛ متر لیزری ۳۰ متری، متر لیزری 5۰ متری و متر لیزری 100 متری تنها نمونه‌ای از این ابزار است.
اگر قصد خرید متر لیزری دارید، رونیکس را انتخاب کنید. متر لیزری رونیکس از کیفیت ساخت بالا، طراحی ارگونومیک و قابلیت ذخیره‌سازی اطلاعات در مدل‌های مختلف خود برخوردار است که آن را از نمونه‌های مشابه موجود در بازار ابزار متمایز می‌کند.

راهنمای خرید متر لیزری

laser-distance-meter

متر لیزری

متر لیزری از ابزار مهم در فعالیت‌های عمرانی و معماری است؛ ابزار اندازه‌گیری که با استفاده از فناوری لیزر و با دقت فوق‌العاده بالایی می‌تواند اندازه‌گیری کند. انواع متر لیزری براساس حداکثر محدوده اندازه‌گیری مشخص می‌شود. کاربردهای متر لیزری باعث شده تا برندهای زیادی دست به تولید این ابزار بزنند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست.
رونیکس تولیدکننده انواع متر لیزری در اندازه‌های مختلف است؛ متر لیزری رونیکس 9351، متر لیزری رونیکس مدل RH-9353 و متر لیزری رونیکس 9350 تنها نمونه‌ کوچکی از متر لیزری رونیکس هستند. به دلیل تعدد برندهای تولیدکننده متر لیزری، شاید شما در زمان خرید دچار مشکل شوید. کیفیت ساخت، صفحه نمایش دیجیتال چندخط با فونت درشت، وزن سبک، دوام بالا و قابلیت ذخیره‌سازی اطلاعات از عواملی است روی قیمت متر لیزری موثر است.
به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک متر لیزری حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

فناوری لیزر؛ ضامن دقت و سرعت اندازه‌گیری

مهم‌ترین ویژگی که باعث تمایز مترهای لیزری باکیفیت و بی‌کیفیت می‌شود، فناوری لیزر استفاده شده در این ابزار است. فناوری لیزر استفاده شده در متر لیزری رونیکس از نوع کلاس 2 است که هم دقت و سرعت بسیار بالایی در اندازه‌گیری دارد و هم برای انسان بی‌خطر است. مترهای لیزری رونیکس قابلیت اندازه‌گیری به صورت متر، اینچ، فوت و فوت+اینچ را دارند و دارای دقت اندازه‌گیری کمتر از 2 میلی‌متر هستند.

بدنه خوش دست و ارگونومیک

یکی دیگر از نکاتی که در زمان استفاده از هر ابزار اهمیت دارد، ارگونومیک و خوش‌دست بودن آن است. متر لیزری رونیکس دارای طراحی زیبا، کوچک، خوش‌دست و ارگونومیک است که از خستگی دست‌های کاربر در زمان استفاده از ابزار جلوگیری می‌کند.

باتری مقاوم و صفحه نمایش دیجیتال

ابزاری مانند متر لیزری باید دارای باتری مقاومی باشد تا کاربر بتواند مدت زمان زیادی از این ابزار استفاده کند. باتری متر لیزری رونیکس دارای طول عمر بسیار بالا با قابلیت استفاده 5000 تا 10000 مرتبه است. علاوه بر این، صفحه نمایش انواع متر لیزری رونیکس از نوع دیجیتال چند خط با فونت درشت است که در ساختار آن از نور پس زمینه برای کار در مکان‌های تاریک استفاده شده است.

رونیکس، همراه همیشگی شما

رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. مترهای لیزری رونیکس از جمله ابزار باکیفیت این برند است که در اندازه‌های مختلف و برای انواع کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع متر لیزری، قیمت متر لیزری و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.