جارو شارژی

جارو شارژی ابزاری قابل حمل، کاربردی و جمع‌وجور است که برای تمیزکاری منزل، ماشین و کارگاه‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. هنگام خرید جارو شارژی باید به قدرت موتور، کیفیت باتری و قابلیت مکندگی و دمندگی آن توجهی ویژه داشت.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، جاروهای شارژی پرقدرت و متنوعی را تولید و روانه بازار کرده‌است. 
 

راهنمای خرید جارو شارژی

جارو شارژی

جارو شارژی ابزاری کاربردی است. ابزاری که می‌تواند جایگزین جارو برقی در محیط‌هایی باشد که دسترسی مستقیم به برق وجود ندارد. هنگام خرید این ابزار پرفروش باید به کیفیت باتری، قدرت موتور، توانایی مکندگی و دمندگی و همچنین طراحی محصول توجهی ویژه داشت.

 قدرت موتور جارو شارژی

قدرت موتور جارو شارژی تعیین کننده میزان کارایی این محصول است. هرچه موتور این ابزار از تکنولوژی به‌روزتری برخوردار باشد کیفیت محصول بالاتر خواهد رفت.
به عنوان مثال جارو شارژی 15 لیتری رونیکس مدل 8640 از موتوری 150 واتی بهره می‌برد. این محصول با قابلیت ایجاد نرخ جریان هوا به میزان 20 لیتر بر ثانیه و فشار مکش بیش از 10 کیلو پاسکال تعبیه شده است.

باتری باکیفیت، برگ برنده جارو برقی شارژی

از پارامترهای مهم در تعیین کیفیت و قیمت جارو برقی شارژی، قدرت باتری است. اگر باتری جارو شارژی توان مناسبی نداشته باشد، عملا دستگاه بی‌استفاده می‌شود.
جارو شارژی رونیکس مدل 8641 از یک باتری لیتیوم – یون 20 آمپری بهره می‌برد. این باتری با درپوش پلاستیکی برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل آن استفاده می‌شود. این باتری در تمام محصولات سری 86 رونیکس قابل استفاده است.

طراحی ارگونومیک و کاربردی

یکی از دلایل مهم استفاده از جارو شارژی، حمل و نقل آسان و طراحی جمع‌وجور آن است. این ابزار باید در عین کارایی، طراحی ارگونومیکی داشته باشند تا کاربر بتواند به راحتی از آن‌ها استفاده کند.
به عنوان مثال جارو شارژی رونیکس مدل 1203 با وزن تنها 1.8 کیلوگرم انتخاب مناسبی برای خریدار است.

رونیکس، سازنده بهترین جاروی برقی شارژی بازار

رونیکس به عنوان رهبر بازار ایران، با توجه به نیاز کاربران ابزار مختلفی را تولید و روانه بازار کرده‌است. جارو شارژی از جمله این ابزار است. محصولی باکیفیت و پرطرفدار که توانسته اعتماد کاربران را جلب کند.

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.

تمام آنچه درباره انواع جارو برقی شارژی، قیمت جارو شارژی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.