air-impact-wrench

بکس بادی

بکس بادی که به آچار بادی هم شناخته می‌شود، ابزاری کاربردی برای باز و بسته‌کردن سریع پیچ در تعمیر موتورهای کوچک، کامیون‌های سبک، تعمیرات کلی خودروها، خط تولید کارخانه‌ها و... است. برای استفاده از این ابزار تنها به یک کمپرسور باد نیاز دارید. انواع بکس بادی براساس ظرفیت ابزارگیر آن‌ها مشخص می‌شود؛ بکس بادی 1/2 اینچ و بکس بادی 3/4 اینچ از انواع این ابزار است.
اگر به دنبال بهترین مارک بکس بادی هستید، رونیکس را انتخاب کنید. بکس بادی رونیکس دارای موتور قدرتمند و کم‌مصرف، بدنه ارگونومیک خوش‌دست و ویژگی‌هایی مانند مکانیزم دو چکشه و مکانیزم پین اینچ است که آن را از دیگر برندهای موجود در بازار ابزار ایران متمایز می‌کند.

راهنمای خرید بکس بادی

air-impact-wrench

بکس بادی


ابزارآلات بادی به دلیل ساختار ساده‌تری که دارند، از محبوبیت زیادی برخوردارند. برای استفاده از این ابزارآلات تنها به منبع تغذیه‌ای مانند پمپ باد نیاز دارید. یکی از کاربردی‌ترین انواع ابزار بادی، بکس بادی یا آچار بکس بادی است؛ ابزاری که بیشتر در باز و بسته‌کردن انواع پیچ در خودروها، کامیون‌ها و خط تولید کارخانه‌ها کاربرد دارد. بکس‌های بادی براساس ظرفیت ابزارگیرشان طبقه‌بندی می‌شوند. از برخی انواع این ابزار می‌توان به بکس بادی 1/2 اینچ و بکس بادی 3/4 اینچ اشاره کرد.
کاربردهای زیاد بکس بادی، باعث شده تا برندهای تولیدکننده ابزار دست به تولید و عرضه آن بزنند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع بکس بادی در اندازه‌های مختلف است؛ بکس بادی رونیکس 2302 و بکس بادی رونیکس 2402 تنها نمونه کوچکی از انواع بکس بادی رونیکس هستند.
با تعدد برندهای تولیدکننده بکس بادی، شاید شما در زمان خرید دچار مشکل شوید. در هنگام خرید بکس بادی باید به کیفیت ساخت، قدرت موتور، بدنه ابزار، مکانیزم‌های استفاده‌شده در ابزار و برند تولیدکننده آن توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک بکس بادی حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

موتور قدرتمند و کم‌مصرف


یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک آچار بکس بادی را از نمونه‌های دیگر متمایز می‌کند، موتور این ابزار است. موتورهای بکس‌های بادی تولیدشده توسط رونیکس قدرتمند با گشتاور بالا و در عین حال کم‌مصرف است.

بدنه ارگونومیک و ابزارگیر مقاوم


یکی از نکات بسیار مهم در ابزار، بدنه آن است تا بتواند در برابر ضربات احتمالی مقاوم باشد. در بدنه آچار بکس بادی رونیکس، از پوشش مقاوم استفاده شده تا در برابر آسیب‌های احتمالی از ابزار محافظت کند. همچنین بکس بادی رونیکس علاوه بر وزن کم، دارای بدنه ارگونومیک و خوش‌دست است که در زمان انجام کارهای بلندمدت از خستگی شما جلوگیری می‌کند.
یکی دیگر از مهم‌ترین نکات در خصوص آچار بکس بادی، ابزارگیر آن است؛ رونیکس تولیدکننده انواع بکس بادی 1/2 اینچ و بکس بادی 3/4 اینچی مقاوم است که از آسیب رسیدن به این ابزار در برابر ضربات جلوگیری می‌کند.

مکانیزم و ویژگی‌های کاربردی


ویژگی‌های استفاده شده در آچار بکس بادی از دیگر نکاتی است که ابزار باکیفیت را از نمونه بی‌کیفیت متمایز می‌کند. در آچار بکس‌های بادی رونیکس از مکانیزم‌های مختلفی استفاده شده است. به عنوان مثال مکانیزم دو چکشه در قسمت ضربه زن برخی از بکس‌های بادی رونیکس باعث ایجاد ضربات متوالی با سرعت بالا برای افزایش نیروی گشتاور می‌شود. و یا مکانیزم پین کلاچ در ضربه زن برخی دیگر از بکس‌های بادی رونیکس باعث لرزش کمتر و سرعت ضربه بالاتر ابزار می‌شود.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. بکس‌های بادی رونیکس از جمله ابزار باکیفیت این برند است که در اندازه‌های مختلف و برای انواع کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

air-impact-wrench

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بهترین برند تولیدکننده انواع بکس بادی، خرید بکس بادی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.