صفحه برش و سایش


با پیشرفت تکنولوژی، برش مواد مختلف مانند چوب، فلز، فولاد، سنگ گرانیت، سرامیک و پروفیل با تراکم‌های متفاوت، دیگر کار دشواری نیست. برشکاری این قطعات با کمک ابزارهای حرفه‌ای مانند فرز، مینی فرز یا اره و به کمک انواع صفحه برش و سنگ ساب در مشاغل مختلف صنعتی به راحتی انجام می‌شود.
صفحه‌های برش، متناسب با مواد مختلف با کاربردها و تنوع بالایی تولید می‌شوند. به‌عنوان مثال، صفحه برش آهن و صفحه برش سنگ کارایی متفاوتی دارند.
برای خرید صفحه برش و سایش به این نکته توجه کنید که سایز، جنس و دانه‌بندی، نوع و ابعاد سگمنت‌ها و حتی زوایای بین آن‌ها در این صفحه‌ها متفاوت است.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین برند بازار ابزار ایران، طیف گسترده‌ای از انواع صفحه برش را برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان طراحی و تولید می‌کند.
ceramic-cutting-disc

صفحه سرامیک‌بر


صفحه سرامیک‌‌بر، یکی از متعلقات پرکاربرد ابزارآلات برشی است. استفاده از مواد باکیفیت در تولید این صفحه، دقت برش را بالا برده و از پرش صفحه در حین برش جلوگیری می‌کند. همچنین، برای جلوگیری از شکستن یا لب‌پرشدن کاشی و سرامیک، تیغه سرامیک‌بر باید سرعت چرخشی بالایی داشته باشد.
انواع صفحه سرامیک‌بر رونیکس با قطرهای مختلف و کیفیت بی‌نظیر، برای تامین نیازهای کاربران طراحی و تولید می‌شوند.
صفحه سرامیک‌بر رونیکس

اره الماسه چوب بری رونیکس


صفحه برش چوب یا تیغه اره الماسه چوب، یکی از انواع تیغه‌هایی است که در صنایع چوب کاربرد گسترده‌ای دارد. از این صفحه برش برای دستگاه‌هایی مانند فارسی‌بر و اره گردبر استفاده می‌شود. شکل دندانه‌ها و زاویه بین آن‌ها در کیفیت صفحه برش چوب موثر هستند. طراحی شیارهای روی تیغه باید به‌گونه‌ای باشد که مانع از پریدن تیغه در حین کار شود.
انواع صفحه برش چوب رونیکس با طراحی پیشرفته و دندانه‌های مقاوم، متناسب با نیازهای کاربران طراحی و تولید می‌شوند.
اره الماسه چوب بری رونیکس
circular-saw-blade
onci-circular-saw-blade

اره الماسه چوب بری انسی


رونیکس علاوه بر تولید انواع اره الماسه چوب بری در ابعاد مختلف، انواع اره الماسه چوب بری انسی را به بازار ابزار عرضه می‌کند. برند فرانسوی انسی تولیدکننده انواع صفحه برش چوب در اندازه‌های مختلف است؛ تیغ اره الماسه MDF و تیغ اره‌ خط زن از بهترین و باکیفیت‌ترین تولیدات این برند است که توسط شرکت رونیکس به بازار عرضه شده است.
اره الماسه چوب بری انسی

سنگ برش


سنگ برش یکی از مهم‌ترین متعلقات ابزارآلات برش است و با کمک آن می‌توانید عملیات برش را به راحتی انجام دهید. جنس، قطر و شکل صفحه در سنگ برش تاثیر زیادی در کیفیت برش قطعات مختلف دارند.
اگر به‌دنبال خرید سنگ برش هستید، رونیکس را انتخاب کنید. انواع سنگ برش رونیکس شامل سنگ برش آهن، صفحه پروفیل‌بر، صفحه برش استیل و سنگ برش سنگ‌بری به راحتی روی فرز سنگ‌بری، فرز آهنگری و پروفیل‌بر نصب می‌شوند و تجربه برش‌های دقیق و سریعی را به کاربران ارائه می‌دهند.
سنگ برش رونیکس
cutting-wheel
granite-cutting-disc

صفحه گرانیت‌بر


سنگ گرانیت بافت متراکم، مستحکم و یکپارچه‌ای دارد. برای برش گرانیت در کاربری‌های مختلف باید از فرز سنگ‌بری قدرتمند و صفحه‌ یا تیغه گرانیت‌بر باکیفیت استفاده کنید.
انواع صفحه‌ گرانیت‌‌بر رونیکس به قطرهای 115، 125، 180 و 230 میلی‌متر تولید شده و روانه بازار ابزار می‌شوند. سایز این صفحه‌ها با توجه به قطر و اندازه‌ دستگاه فرز یا نوع کاربری مورد نظر انتخاب می‌شود.
صفحه گرانیت‌بر رونیکس

سنگ ساب


نوع صفحه سنگ فرز کارایی آن را مشخص می‌کند، سنگ ساب یکی از انواع صفحه سنگ فرز است که برای سایش و شکل‌دهی قطعات مختلف، در سایزهای مینی و بزرگ تولید می‌شود.
رونیکس، انواع سنگ ساب فرز را با کیفیت بی‌نظیر و کارایی فوق‌العاده تولید کرده و روانه بازار ابزار ایران می‌کند.
سنگ ساب رونیکس
grinding-wheel
granite-grinding-discs

صفحه گرانیت‌ساب


برای ساب‌زدن گرانیت لازم است از فرزهای قدرتمند و صفحه‌ گرانیت‌ساب مناسب استفاده کنید.
انواع صفحه گرانیت‌ساب رونیکس در قطرهای مختلف تولید شده و به بازار ابزار ایران عرضه می‌شوند. سایز این صفحه‌ها با توجه به اندازه‌ دستگاه فرز و نوع کاربری مورد نظر متفاوت است.
صفحه گرانیت‌ساب رونیکس

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران متعلقات ابزار و کلیه ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.
رونیکس سرویس
ronix
ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع صفحه برش و سایش بهترین مارک صفحه برش، خرید صفحه برش و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.