بلوور شارژی

اگر کارگاه، باغ و باغچه و حتی حیاط منزلتان گردوخاک گرفته و دسترسی مستقیم به برق ندارید؛ بلوور شارژی گزینه مناسبی برای شما است. این ابزار به وسیله یک موتور قدرتمند و در دو حالت دمنده و مکنده قادر است هر محیطی را تمیز کند.
در هنگام خرید بلوور شارژی باید به کیفیت باتری، قدرت موتور، طراحی دستگاه و خدمات پس از فروش توجهی ویژه داشت. رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران بلوورهای شارژی متنوعی ساخته و روانه بازار کرده است. بلوور شارژی رونیکس با باتری با‌دوام، تکنولوژی به‌روز و کیفیت برتر انتخاب مناسبی برای شما است.

راهنمای خرید بلوور شارژی

بلوور شارژی

آلودگی در محیط‌های کارگاهی و صنعتی ممکن است به قیمت به خطر افتادن جان افراد تمام شود. به همین خاطر بهتر است قبل از آغاز کار حتما کارگاه را تمیز کنید. یکی از وسایل کار راه بنداز برای تمیزکاری محیط‌های کاری، بلوور شارژی است. اما هنگام خرید بلووور شارژی باید به چه نکاتی توجه داشت و کدام برند ارزش خرید دارد؟

باتری، قلب تپنده ابزار شارژی

اگر قصد دارید یک بلوور شارژی بخرید، در ابتدا باید مشخصات باتری محصول را بسنجید. باتری محصولات شارژی باید علاوه بر توان بالا، دوام قابل قبولی نیز داشته باشند. به عنوان مثال بلوور شارژی رونیکس مدل 8912 دارای یک باتری 20 ولتی لیتیوم – یون است.
سری محصولات 89 رونیکس باتری یکسانی دارند. باتری با کیفیت بالا و قابلیت شارژ سریع.

قدرت موتور، کیفیت ساخت

موتور بلوور شارژی باید توان تمیزکاری محیط‌های پرگرد و خاک را داشته باشد. کیفیت ساخت موتور، تکنولوژی و همچنین نوع مواد اولیه از پارامترهای مهم در قدرت موتور ابزار است. بلوور شارژی رونیکس مدل 8302 با موتوری یونیورسال توانایی ایجاد 18 هزار دو بر دقیقه را دارا است.

طراحی کاربرپسند

طراحی ابزار باید به نحوی باشد که کاربر بتواند به راحتی آن را حمل کند. وزن ابزار مخصوصا ابزار شارژی، برگ برنده طراحی محصولات است.
بلورهای شارژی رونیکس با طراحی جمع و جور و وزن کم انتخاب مناسبی برای کاربران است.

برند ابزار و خرید مناسب

رونیکس توانسته با ساخت محصولاتی هم رده با سوپربرندهای جهانی، اعتماد کاربران را جلب کند. بلوورهای شارژی رونیکس مانند دیگر محصولات این برند، از کیفیت ساخت، طراحی کاربردی و خدمات پس از فروش منحصر به فردی برخوردار است.

مجله رونیکس

 

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع بلوور شارژی، قیمت بلوور شارژی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.