ca-glue-with-activator

چسب فوری (3-2-1)

چسب فوری(3-2-1) یا چسب سیانواکریلات وسیله‌ای ایده‌آل برای ایجاد اتصالات سریع و قدرتمند است. عمده استفاده چسب فوری در اتصال فلز، پلاستیک‌، چوب و چرم است. چسب‌های فوری در حجم‌های کوچک تا بزرگ و در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود.
رونیکس تولیدکننده انواع چسب فوری با چسبندگی و دوام عالی و سرعت خشک شدن بسیار بالا است؛ ابزاری ایده‌آل در صنایع پلاستیک، چوب و MDF، شیشه، کاغذ، مقوا، چرم، سنگ، فلز و... که همراه شما در کاربری‌های مورد نیاز خواهد بود.

راهنمای خرید چسب فوری (3-2-1)

ca-glue-with-activator

چسب فوری (3-2-1)

چسب فوری(3-2-1) وسیله‌ای با قدرت چسبانندگی بالا است که در مصارف صنعتی، پزشکی، خانگی و... کاربرد بسیار زیادی دارد. چسب 3-2-1 معمولا از دو جزء مایع چسب و اسپری چسب تشکیل شده است که استفاده صحیح از آن قدرت چسبندگی عالی را به شما ارائه می‌دهد. انواع چسب‌ فوری براساس حجم و رنگ آن طبقه‌بندی می‌شود.
برندهای زیادی تولیدکننده چسب 3-2-1 هستند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع چسب فوری در حجم و رنگ‌های مختلف است؛ چسب فوری 400 میلی‌لیتری آبی رنگ RH-9921 و چسب فوری سبز رنگ 200 میلی‌لیتری RH-9926G رونیکس از پرطرفدارترین تولیدات شرکت رونیکس هستند.
در هنگام خرید چسب فوری باید به میزان شفافیت، چسبندگی، دوام و برند تولیدکننده آن توجه کنید. در ادامه به ویژگی‌هایی که یک چسب 3-2-1 حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

قدرت چسبندگی

علاوه بر حجم و رنگ چسب فوری، مهم‌ترین نکته در زمان خرید چسب فوری، قدرت چسبندگی آن است. فعالیت‌های صنعتی و حرفه‌ای نیاز به چسبی دارند که سرعت گیرندگی بسیار بالایی داشته باشد. چسب 3-2-1 رونیکس در انواع 100 تا 400 میلی‌متری و در دو رنگ آبی و سبز تولید شده است. چسب فوری رونیکس دارای چسبندگی و دوام عالی با سرعت خشک شدن بسیار بالا است که در صنایع پلاستیک، چوب و MDF، شیشه، کاغذ، مقوا، چرم، سنگ، فلز کاربرد دارد.

رونیکس، همراه همیشگی شما

رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. چسب فوری(3-2-1) رونیکس از جمله متعلقات باکیفیت این برند است که در انواع و حجم‌های مختلف و برای طیف گسترده‌ای از کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

ca-glue-with-activator

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع چسب فوری، بهترین مارک چسب 3-2-1، خرید چسب فوری و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.