brush-cutter

حاشیه زن بنزینی

حاشیه زن‌ بنزینی ابزاری مناسب برای زیباسازی محیط باغ و باغچه‌ها است. حاشیه زن بنزینی ابزاری متفاوت نسبت به علف زن بنزینی است. حاشیه زن محدودیت چمن زن‌ بنزینی در نزدیک شدن به حاشیه و فضاهای کناری دیوارها را ندارد و کاربرد بیشتری در مرتب‌سازی و زیبا نگه‌داشتن فضاهای سبز دارد.
حاشیه زن‌های بنزینی جدا از میزان قدرت موتورشان، براساس نوع حمل به دو دسته رو دوشی و چرخدار تقسیم می‌شوند. اگر به دنبال بهترین مارک حاشیه زن بنزینی هستید که با موتور قدرتمند با گشتاور بالا، تیغه‌های تیز و بادوام و طراحی ارگونومیک خود شما را در زیباسازی فضای سبزتان یاری کند، رونیکس را انتخاب کنید.

ویدئو محصولات

راهنمای خرید حاشیه زن بنزینی

brush-cutter

حاشیه زن بنزینی


با پیشرفت تکنولوژی ابزارآلات باغبانی تحول زیادی پیدا کرده‌‌اند. حاشیه زن بنزینی ابزاری ایده‌آل برای هرس‌کردن پرچین‌ها، کوتاه‌کردن چمن در حاشیه‌ حیاط یا پیاده‌روها و آراستن چمن‌های بلند است. حاشیه زن‌ها به طور کلی به دو دسته رو دوشی و چرخدار تقسیم می‌شوند.
کاربردهای زیاد حاشیه زن بنزینی، باعث شده تا برندهای تولیدکننده ابزار دست به تولید و عرضه آن بزنند؛ برند بین‌المللی رونیکس هم از این قاعده مستثنی نیست. رونیکس تولیدکننده انواع حاشیه زن بنزینی به صورت رو دوشی و چرخدار است؛ حاشیه زن 4552، حاشیه زن 4452b و حاشیه زن 4553 رونیکس تنها نمونه کوچکی از حاشیه زن‌های بنزینی رونیکس هستند.
در هنگام خرید حاشیه زن بنزینی باید به کیفیت ساخت، میزان قدرت موتور، نوع تیغه‌ها، طراحی بدنه و برند تولیدکننده این ابزار توجه کنید. به همین دلیل در ادامه به ویژگی‌هایی که یک حاشیه زن حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت متمایز می‌کند، می‌پردازیم.

موتور قدرتمند و تیغه‌های تیز


یکی از نکاتی که یک حاشیه زن بنزینی حرفه‌ای را از دیگر رقبا هم‌رده‌اش جدا می‌کند، موتور این ابزار است. حاشیه زن بنزینی رونیکس از موتورهای دوزمانه پرقدرت با گشتاور بالا برخوردار است تا در کاربری‌های مداوم و پرفشار همراه شما باشد.
یکی دیگر از ویژگی‌های مهم در خصوص حاشیه زن‌های بنزینی تیغه‌های آن‌ها است. در حاشیه زن‌ بنزینی رونیکس از دو نوع تیغه‌ فلزی و نخ نایلونی برای کنترل بیشتر و افزایش بازدهی شما در کارهای سنگین استفاده شده است. همچنین برای ایمنی بیشتر کاربر، حاشیه زن‌های رونیکس با محافظ تیغه به بازار عرضه شده است.

بدنه ارگونومیک و سیستم ضد لرزش پیشرفته


یکی از نکاتی که در زمان استفاده از ابزارآلات کمتر به آن توجه شده است، مساله ارگونومیک بودن ابزار است. زیباسازی فضای سبز، فرآیندی بلندمدت است و کاربر برای آن باید مدت زمانی زیادی با ابزار مشغول به کار باشد. به همین دلیل اگر حاشیه زن بنزینی از بدنه ارگونومیک و مناسبی برخوردار نباشد، کاربر را دچار مشکل می‌کند. علاوه بر این، یکی دیگر از مشکلات حاشیه زن‌های بی‌کیفیت بازار، لرزش بسیار بالای آن‌هاست که علاوه بر خستگی می‌تواند به مرور زمان به ستون فقرات کاربر آسیب وارد کند. بدنه حاشیه زن بنزینی رونیکس کاملا ارگونومیک و خوش دست است. همچنین، استفاده از سیستم ضدلرزش پیشرفته در حاشیه زن‌های رونیکس از بروز آسیب‌های احتمالی به کاربر جلوگیری می‌کند.

رونیکس، همراه همیشگی شما


رونیکس با بررسی و شناخت نیاز بازار ابزار ایران، بیش از 2500 نوع ابزار را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است. حاشیه زن‌های بنزینی رونیکس از جمله ابزار باکیفیت این برند است که در اندازه‌های مختلف و برای انواع کاربری‌ها ساخته شده ‌است.

brush-cutter

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره بهترین برند تولیدکننده انواع حاشیه زن بنزینی، خرید حاشیه زن بنزینی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.