corded-drill

دریل الکتریکی، چکشی، گیربکسی و ستونی رونیکس

دریل برقی ابزاری کاربردی و حرفه‌ای جهت سوراخکاری و سوراخکاری چکشی است. دریل‌های برقی قدرت بیشتری نسبت به دیگر انواع دریل دارند. این ابزار به‌کمک موتور خود و بسته به ظرفیتی که دارد، برای کاربری‌های خانگی و صنعتی تولید می‌شود.
رونیکس به‌عنوان بزرگ‌ترین برند بازار ابزار ایران، با تولید ده‌ها دریل برقی برای کاربری‌های مختلف توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند؛ دریل‌هایی با موتور پرقدرت، طراحی ارگونومیک و خوش‌دست، گشتاور بالا، امکان تغییر سرعت دستگاه، قابلیت چپ‌گرد و راست‌گرد و بدنه‌ ضد ضربه و ضد آب

دریل الکتریکی


دریل الکتریکی فقط قابلیت چرخش دارد و بیشتر در انجام کارهای سبک استفاده می‌شود. این دسته از دریل‌ها برای سوراخکاری انواع چوب و فلز مناسب هستند.
دریل‌های الکتریکی
corded-drill
corded-drill

دریل چکشی


دریل‌های چکشی از قدرت بیشتری نسبت به انواع الکتریکی برخوردار هستند و می‌توان از آنها برای سوراخکاری سطوح سخت‌تر مانند مصالح ساختمانی و بتنی استفاده کرد. این دریل‌ها علاوه‌بر قابلیت چرخش، قابلیت ضربه‌زنندگی هم دارند. اگر به‌دنبال بهترین دریل چکشی بازار هستید، رونیکس را انتخاب کنید.
دریل‌های چکشی

دریل گیربکسی


در میان انواع دریل، دریل‌ گیربکسی پرقدرت‌ترین است. این ابزار، به‌دلیل داشتن گیربکس، این قابلیت را به شما می‌دهد که بتوانید حالت دستگاه را روی سرعتی یا قدرتی قرار دهید. گیربکس این دریل‌ها قابلیت تنظیم در دو حالت را دارد: 1) سرعت زیاد و قدرت کم 2) سرعت کم و قدرت زیاد. در سوراخکاری مصالحی که تراکم بیشتری دارند، می‌توانید از حالت دوم و در سوراخکاری مصالحی که تراکم کمتری دارند، از حالت اول استفاده کنید.
دریل‌های گیربکسی
corded-drill
corded-drill

کیت دریل

کیت دریل شارژی مجموعه‌ای کامل از تمام ابزاری است که کاربر هنگام استفاده از این وسیله به آن نیاز دارد. در این کیت باتری اضافه و شارژر، سر مته با سایزهای مختلف، سری بُکس، سری پیچ‌گوشتی، کاتر و حتی متر هم وجود دارد.

کیت‌های دریل

دریل ستونی

دریل‌های ستونی رونیکس، بهترین ابزار برای سوراخکاری در فلزات و چوب است. ابزاری همه فن حریف و پرقدرت که تمام نیازهای کاربرانِ دریل ایستاده را برآورده می‌کند. قدرت بالا، توانایی کار دقیق روی قطعه‌کارهای بزرگ و تکنولوژی ساخت جدید از ویژگی‌های دریل‌های ایستاده رونیکس است.

 ویدئو‌های دریل برقی رونیکس

لوازم و قطعات دریل


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران دریل و دیگر ابزار رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.
رونیکس سرویس
corded-drill
corded-drill

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع دریل، بهترین مارک دریل، خرید دریل و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.