paint-sprayer

پیستوله برقی

پیستوله برقی یا پیستوله رنگ پاش برقی، یکی از ابزارآلات پرکاربرد برای نقاشی و رنگ‌کاری سطوح مختلف در مصارف خانگی و صنعتی است. با استفاده از این ابزار، رنگ به‌صورت یکنواخت روی سطح مورد نظر پخش می‌شود.
مدل‌های مختلف پیستوله برقی رونیکس با بالاترین کیفیت و تنوع بی‌نظیر به بازار ابزار ایران عرضه می‌شوند.

ویدئو محصولات

راهنمای خرید پیستوله برقی رونیکس

paint-sprayer

پیستوله برقی


انواع پیستوله رنگ پاش رونیکس، با کیفیت ساخت بالا و مکانیزم اسپری حرفه‌ای رنگ طراحی شده‌اند و به شما کمک می‌کنند تا سطوح مختلف را به راحتی و دقت بالا رنگ‌آمیزی کنید.
برای خرید پیستوله برقی لازم است از ویژگی‌ها و کارکردهای آن مطلع باشید تا از میان محصولات متنوع موجود در بازار ابزار، بهترین گزینه را انتخاب کنید. در این بخش، به مشخصات بهترین پیستوله برقی می‌پردازیم.

سیستم رنگ پاشی پیستوله برقی


در سیستم رنگ پاشی HVLPحجم رنگ زیاد و فشار هوا کم است. غلظت رنگ، ذرات رنگ و ضخامت رنگی که روی سطوح می‌نشیند بیشتر است. در این سیستم سرعت رنگ پاشی پایین‌تر است و برای محیط‌های خارجی با سطوح کم یا پروژه‌های رنگ‌کاری که جزئیات در آن اهمیت دارد، استفاده می‌شود. در سیستم رنگ پاشی سلونوئیدی از یک پمپ هیدرولیکی برای ایجاد فشار استفاده می‌شود و در آن، حجم رنگ کم و فشار هوا بیشتر است. رنگ با غلظت کمتری به سطوح پاشیده شده و سطح بیشتری از محیط را پوشش می‌دهد. در این سیستم، سرعت رنگ‌کاری بالا است و برای محیط‌های داخلی و خارجی با سطوح بزرگ و زیاد مناسب است.
در پیستوله‌های برقی رونیکس، بسته به کاربری مورد نظر از سیستم‌های رنگ پاشی HVLP یا سلونوئیدی استفاده شده است.

مشخصات بدنه و سایر اجزای ابزار


طراحی سبک‌وزن و مقاوم بدنه به همراه مخزن با ظرفیت مناسب برای نگه‌داری رنگ، قابلیت تنظیم درپوش هوا برای پاشش حرفه‌ای رنگ، وجود سیستم تعویض فیلتر هوا و تفنگی با طراحی مناسب برای پاشش سریع رنگ، از مهم‌ترین نکاتی هستند که هنگام خرید پیستوله برقی باید به آن‌ها توجه کنید.
در انواع پیستوله برقی رونیکس، به طراحی بدنه و تک‌تک ‌اجزای این محصولات توجه ویژه‌ای معطوف شده تا محصولی که تحویل خریدار می‌شود، بهترین کیفیت عملکرد و کارایی را داشته باشد.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، انواع پیستوله برقی را با بالاترین کیفیت و تنوع تولید و روانه بازار کرده است. انواع پیستوله برقی تولیدشده توسط این برند، هم‌رده با سوپربرندهای جهانی هستند و توانسته‌اند رضایت مشتریان مختلف را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران پیستوله برقی و سایر ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره پیستوله برقی، رنگ پاش برقی، پیستوله رنگ پاش برقی، پیستوله برقی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.