lever-hoist

پولیفت زنجیری

پولیفت نوعی ابزاری مکانیکی و جرثقیل دستی است که از آن برای بلند کردن تجهیزات صنعتی و اجسام سنگین استفاده می‌شود. ساختار پولیفت متشکل از اهرم و یک جعبه قرقره متصل به آن است. این جعبه قرقره همچنین دارای سیستم چرخ دهنده بوده که زنجیر از درون آن عبور می‌کند.
پولیفت زنجیری رونیکس، از نوع زنجیری بوده و مجهز به یک رشته زنجیر فولادی مستحکم است. از این ابزار برای جابه‌جایی اجسام سنگین و صنعتی استفاده می‌شود. پولیفت زنجیری رونیکس دارای بدنه‌ای تمام‌فلزی و مقاوم در برابر ضربه بوده که موجب تحمل بالای این محصول حین جابه‌جایی اجسام و تجهیزات سنگین فلزی می‌شود.
پولیفت زنجیری رونیکس، به شیوه آهنگری سرد تولید شده است که موجب سبک‌تر شدن محصول و افزایش طول عمر آن شده است. همچنین طراحی ارگونومیک بدنه این محصول و دسته چرخان 360 درجه با دندانه‌های ریز موجب شده است تا کاربری این محصول در کارگاههای صنعتی راحت و آسان باشد.
رونیکس، برند پیشرو در تولید ابزارآلات و قطعات در ایران، انواع پولیفت زنجیری را با بالاترین کیفیت تولید می‌کند تا پاسخگوی نیازهای مصرف‌کنندگان باشد.

راهنمای خرید پولیفت زنجیری

chain-block

پولیفت زنجیری


پولیفت زنجیری دستگاهی است که عملکرد آن شباهت زیادی به جرثقیل زنجیری دارد اما تفاوت آنها در جهت جابه جایی بار است. جرثقیل‌های دستی عموما بار و اجسام سنگین را در راستای عمودی حرکت می‌دهند ولی پولیفت زنجیری جابه‌جایی اجسام را در راستای افقی و یا مورب انجام می‌دهد.
انواع پولیفت زنجیری رونیکس با کیفیت بی‌نظیر و دوام فوق‌العاده بالا تولید می‌شوند تا سال‌ها همراه مطمئن شما باشند. برای خرید پولیفت زنجیری رونیکس باید به مجموعه‌ای از مشخصات دقت کنید که در این بخش، بیان می‌شوند.

بدنه مستحکم و مقاوم


پولیفت های زنجیری رونیکس دارای بدنه تمام فلزی در برابر ضربه است. ساخت بدنه با روش آهنگری سرد موجب شده است تا علاوه بر مقاومت بالا این محصول طول عمر بیشتری را نسبت به سایر برندها داشته باشد.
رونیکس در طراحی بدنه انواع پولیفت زنجیری خود به این ویژگی‌ها توجه ویژه‌ای داشته تا ابزاری باکیفیت و کاربردی به دست خریدار برسد.

زنجیر دستی


امکان حرکت آرام زنجیر روی فلکه‌ها (قرقره‌ها) با فشار کم یکی از ویژگی‌های پولیفت‌های رونیکس است. این ویژگی امکان جابه‌جایی آسان‌تر و راحت‌تر اجسام سنگین را فراهم می‌کند. هر حلقه زنجیر دستی برای پولیفت های رونیکس در سایزهای متنوع با توجه با تناژ قابل حمل طراحی و تولید می‌شود.
پولیفت زنجیری مدل RH-4111 رونیکس، مجهز به یک رشته زنجیر فولادی مستحکم است که برای جابه‌جایی اجسام مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدنه‌ای تمام‌فلزی و مقاوم به ضربه در این ابزار، بر طول عمر و کیفیت کاربری آن می‌افزاید.
اجزای این پولیفت با روش آهنگری سرد ساخته شده که موجب وزن سبک و افزایش دوام آن شده است. طراحی جمع‌وجور و ارگونومیک پولیفت 3 تن رونیکس مدل RH-4111 به همراه دسته چرخان 360 درجه با دندانه‌های ریز در آن، از دیگر مزایای این بالابر زنجیری هستند.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزاررونیکس به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده بازار ابزار ایران، انواع پولیفت زنجیری را طراحی و تولید می‌کند. ابزار آلات جابه‌جایی و پولیفت زنجیری تولیدشده توسط رونیکس، مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌اند و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

قلاب و سیستم محافظ اضافه بار


وجود قلاب و سیستم محافظ بار در جرثقیل زنجیری از اهمیت بسزایی برخوردار است.
قلاب‌های بالا و پایین انواع جرثقیل زنجیری رونیکس از جنس فولاد فورج‌ شده هستند و در اثر اضافه بار به میزان چندین برابر حد مجاز، به آرامی خم شده و به این ترتیب به کاربر هشدار می‌دهند. این طراحی باعث ایجاد امنیت برای کاربر حین استفاده از این محصل شده است.

lifting-equipment

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم. تمام آنچه درباره پولیفت زنجیری و ابزارآلات جا‌به‌جایی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.