اره گردبر شارژی رونیکس

اره دیسکی شارژی که به اره گردبر هم معروف است، ابزاری کارآمد در کارگاه‌های نجاری است. از این محصول برای برش‌ انواع چوب، پلاستیک و فرز استفاده می‌کنند. در هنگام خرید اره گردبر شارژی باید به قدرت موتور، تیغه و باتری محصول توجهی ویژه کرد.

راهنمای خرید اره گردبر شارژی

اره گردبر شارژی

اره گرد بر شارژی یا اره دیسکی شارژی ابزاری پرکاربرد در کارگاه‌های نجاری است. این وسیله به دلیل طراحی جمع‌وجور و وزن کم قابل حمل است. اما هنگام خرید یک اره دیسکی شارژی باید به چه عواملی توجه کرد؟ 

موتور، قلب تپنده ابزار

 اره دیسکی شارژی ابزاری برای برش چوب، پلاستیک و فلزات در کارگاه‌های نجاری و کابینت‌سازی و ... است. به همین دلیل این ابزار باید قدرت کافی را در اختیار کاربر قرار دهد تا به مدت طولانی بتواند با آن کار کند.
رونیکس همواره سعی داشته با توجه به نیاز بازار و مشتری بهترین ابزار را عرضه کند. اره دیسکی رونیکس مدل 8902 از جمله ابزاری است که تمام نیاز کاربر را برطرف می‌کند.
این محصول با یک موتور قدرتمند 20 ولتی براشلس می‌تواند سرعتی بالغ بر 5000 دور در دقیقه را تولید کند. موتورهای براشلس یا بدون ذغال 4 برابر موتورهای ذغالی عمر می‌کنند.

 

رابطه باتری با کیفیت اره گردبر شارژی

کیفیت ابزار شارژی رابطه مستقیمی با توان باتری محصول دارند. هرچه عمر و کیفیت باتری بالاتر باشد، دست کاربر برای کار با ابزار شارژی بازتر است.
رونیکس همواره سعی داشته از باتری‌های قدرتمند در ابزار خود استفاده کند. به عنوان مثال باتری اره گردبر رونیکس مدل 8609 رونیکس یک باتری 4 آمپر لیتیوم – یون 20 ولتی است که تمام نیاز کاربر را برطرف می‌کند.

وزن کم و طراحی اصولی

 از دیگر عوامل تاثرگذار در کیفیت اره دیسکی شارژی، طراحی اصولی است. در طراحی ابزارآلات باید وزن دستگاه، راحتی کاربر، امکانات جانبی و ... لحاظ شود.
به عنوان مثال اره گردبر رونیکس مدل 8902k دارای طراحی ارگونومیک با وزن کم و همچنین دارای دسته روکش شده از رابر ضدتعریق و ضدلغزش جهت استفاده راحت‌تر است. 

رونیکس برند مطرح سازنده اره دیسکی شارژی

تمام ابزار ساخته شده توسط رونیکس، بر اساس نیاز کاربر و بازار و مبتنی بر جدیدترین تکنولوژی ساخت ابزار در دنیا طراحی می‌شوند.
اره‌های دیسکی این برند نیز مانند دیگر ابزار ساخته شده توسط رونیکس توانسته جای خود را در بازار ابزار باز کند. محصولی باکیفیت و قدرتمند با خدمات پس از فروش منحصر به فرد.

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع اره گردبر شارژی و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.