sower-pincers

انبر آرماتوربندی

انبر آرماتوربندی یکی از ابزارهای دستی است که با نام‌های گاز آرماتور، ابزار آرماتور بندی یا گاز انبر نیز شناخته می‌شود. این نوع انبر دارای دو فک منحنی‌شکل است که برای بستن آرماتور در فعالیت‌هایی مانند ساختمان‌سازی، کارگاه‌های نجاری، آهنگری و مصارف خانگی کاربرد دارد.
برند رونیکس، انواع انبر آرماتور بندی را با سایزها و کارایی متنوع، مطابق با استانداردهای معتبر جهانی تولید کرده و به بازار ابزار ایران و جهان عرضه می‌کند.

راهنمای خرید انبر آرماتوربندی

sower-pincers

انبر آرماتوربندی

انواع انبر آرماتور بندی در ابعاد مختلف و با برندهای متفاوت در بازار ابزار موجود هستند. انبر آرماتوربندی دارای فک‌هایی قوی است که برای پیچاندن و برش رول‌های سیم یا قطعات دیگر مناسب است.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین برند بازار ابزار ایران و برندی معتبر در سطح بین‌الملل، مدل‌های متنوع انبر آرماتوربندی و گاز انبر نجاری را به فراخور نیاز مشتریان تولید کرده و به بازار ابزار ایران و جهان عرضه می‌کند.
هنگام خرید این ابزار دستی باید به مشخصاتی مانند کیفیت ساخت، جنس و طراحی بدنه، نوع دسته، مشخصات فک، اعتبار و خوشنامی برند تولیدکننده ابزار و ... توجه کنید تا نهایتا با وجود محصولات مشابه موجود در بازار ابزار بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

جنس، طراحی و سایز بدنه

برای اینکه انبر آرماتوربندی مقاومت بالایی نسبت به خوردگی و زنگ‌زدگی داشته باشد، باید از آلیاژ باکیفیت، ضد زنگ و ضد خوردگی برای آن ‌استفاده کرد.
انواع انبر آرماتوربندی رونیکس از آلیاژ فلزی مرغوب، با پوشش‌های مقاوم و ضد خوردگی ساخته می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند. این انبرها در سایزهای مختلف با توجه به نوع کاربری تولید می‌شوند. همچنین، دارای دسته‌های بلند ارگونومیک و ضد لغزش هستند که موجب کاهش خستگی کاربر و بهترین عملکرد ابزار در حین کار می‌شود.

فک و لبه‌های برش

فک‌های تیز حرارت‌دیده و سخت‌کاری‌شده با قدرت گیرایی، دوام و کارایی بالا موجب استفاده بهینه از گاز انبر می‌شوند. به همین دلیل، هنگام خرید این ابزار حتما باید به این موارد دقت کنید.
انواع انبر آرماتوربندی رونیکس در مدل‌های مختلف، دارای لبه‌های برش سخت‌کاری‌شده با قابلیت برش قطعات کار هستند و بهترین کارایی را در طول عمر مفید خود به مشتریان ارائه می‌دهند.

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار

رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، انواع انبر آرماتوربندی یا گاز انبر را تولید و روانه بازار کرده است. ابزارهای تولیدشده توسط رونیکس هم‌رده با سوپربرندهای جهانی هستند و رضایت مشتریان داخلی و بین‌الملل را جلب کرده‌اند.

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران ابزارآلات مختلف رونیکس، از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود نگرانی ندارند.

sower-pincers

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع گاز انبر، بهترین انبر آرماتور بندی، قیمت گاز انبر، قیمت انبر آرماتوربندی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.