chop-saws

پروفیل بر

پروفیل بر ابزاری کاربردی و پرمصرف برای برش انواع فلزات و به خصوص مواد سختی مثل آهن است که در بسیاری از مشاغل ساختمانی و صنعتی استفاده می‌شود. قیمت دستگاه پروفیل بر به کیفیت ساخت، تکنولوژی، طراحی، مواد سازنده و برند آن بستگی دارد.
رونیکس تولیدکننده انواع اره پروفیل بر ایده‌آل برای کاربری‌های متناسب با برش پروفیل‌ها است. پروفیل بر رونیکس دارای قدرت موتور بالا، دقت بالای برش، صفحه بُرنده، طراحی کاربرپسند، وزن کم و دسته‌های مقاوم است. اگر به دنبال بهترین پروفیل بر بازار ابزار ایران هستید، رونیکس را انتخاب کنید.

راهنمای خرید پروفیل بر

cut-off-saw

پروفیل بر

برش لوله‌های فلزی یا پروفیل، به دقت بالایی نیاز دارد. چرا که بروز هر خطا در زاویه برش، شکل قطعه کار را تغییر می‌دهد. همچنین، برش اجسام خمیده و لوله‌ای شکل، کار بسیار دشواری است. پروفیل ‌بر دستگاهی کارآمد و پراستفاده با دقت و سرعت عمل بالا است که در برش انواع فلزات و به خصوص مواد سختی مثل آهن از آن استفاده می‌شود.
مانند هر ابزار دیگری، برندهای زیادی تولیدکننده انواع پروفیل بر هستند. در این بخش قصد داریم به ویژگی‌هایی که در زمان خرید دستگاه پروفیل بر، یک ابزار حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن متمایز می‌کند، بپردازیم.

موتور و گیربکس

دستگاه پروفیل بر برای برش پروفیل‌ها به قدرت زیادی نیاز دارد. به همین دلیل پروفیل برها باید موتورهای پرقدرتی داشته باشند. اما موتور پرقدرت به تنهایی نمی‌تواند در برش قطعه کار کمک کند. بلکه نیاز به گیربکس‌ برای انتقال دقیق قدرت تولید شده توسط موتور به تیغه‌ها است. در پروفیل بر رونیکس از موتورهای پرقدرت و گیربکس‌های صنعتی استفاده شده تا خیال شما را از این بابت راحت کند.

بدنه ارگونومیک

فرآیند برش پروفیل‌ها، کار زمان‌بر و سنگینی است. اگر تجربه کار با ابزار صنعتی را داشته باشید، حتما از اهمیت بدنه ارگونومیک در آن‌ها با خبرید. پروفیل‌برها هم از این قاعده مستثنی نیستند. در طراحی اره پروفیل بر رونیکس از بدنه کاملا ارگونومیک استفاده شده است تا کاربر در زمان استفاده‌های بلندمدت خستگی زیادی نداشته باشد.

سیستم قفل‌کن شفت

ویژگی و مکانیزم‌‌های استفاده شده در این ابزار، روی قیمت پروفیل بر تاثیر دارد. یکی از مهم‌ترین این ویژگی‌ها سیستم قفل‌کن شفت است. در این سیستم با ثابت نگه داشتن و جلوگیری از چرخش صفحه برش در هنگام تعویض آن، امنیت کاربر تضمین می‌شود. علاوه بر این، در زمان تعویض صفحه برش سرعت کاربر بسیار بالا می‌رود. اره پروفیل بر رونیکس دارای سیستم قفل‌کن شفت است تا بدون هیچ نگرانی و به سرعت بتوانید صفحه برش دستگاه را تعویض کنید.

خدمات پس از فروش متمایز رونیکس

برند بین‌المللی رونیکس، همواره در حال تولید ابزارآلاتی متنوع و باکیفیت در رده سوپربرندهای جهانی است. علاوه‌بر نکاتی که در این مقاله گفته شد، یکی دیگر از نکاتی که ابزارتولید شده توسط یک برند را از دیگر برندهای بی‌کیفیت جدا می‌کند، خدمات پس از فروش متمایز آن است. درصورت بروز هرگونه مشکل در پروفیل برها و دیگر محصولات رونیکس، می‌توانید به عاملین خدمات پس از فروش ما در سراسر کشور مراجعه و ابزار خود را تعمیر کنید.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع دستگاه پروفیل بر، قیمت پروفیل بر و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.