jigsaw

اره عمود بر

اره عمود بر یا اره چکشی، از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ابزارآلات مورد نیاز در صنایع چوب، MDF و حتی صنایع فلزی است. این دستگاه با نصب تیغه‌‌های مخصوص برش چوب، MDF، فلز و فولاد، آلومینیوم و… برش را انجام می‌دهد. موتور پرقدرت، تیغه‌های تیز و بدنه ارگونومیک از ویژگی‌هایی است که یک عمودبر حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن متمایز می‌کند.
رونیکس تولیدکننده انواع اره عمود بر ایده‌آل برای کاربری‌های متناسب با برش است. عمود بر رونیکس دارای قدرت موتور بالا، دقت بالای برش، صفحه بُرنده، طراحی کاربرپسند، وزن کم و دسته‌های مقاوم است. اگر به دنبال بهترین اره عمود بر بازار ابزار ایران هستید، رونیکس را انتخاب کنید.

ویدئو محصولات

cordless-jigsaw

اره عمودبر شارژی


اره عمود بر شارژی ابزار پرمصرفی است که در کارگاه‌های نجاری، مخصوصا برای برش قطعات ام‌دی‌اف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار امکان برش تا زاویه 45 درجه را برای کاربر به ارمغان می‌آورد. قدرت موتور، توان باتری، کیفیت تیغه و برند دستگاه از عوامل تاثیرگذار در قیمت اره عمودبر شارژی است.
اره عمودبر شارژی رونیکس

راهنمای خرید عمود بر

jigsaw

عمود بر

اره عمود بر ابزاری است که در پروژه‌های ساختمانی، کارگاه‌های نجاری، آهنگری و حتی منازل و برای انواع برش‌های مستقیم و منحنی دقیق کاربرد دارد. قیمت اره عمود بر به کیفیت ساخت، تکنولوژی، طراحی، مواد سازنده و برند تولیدکننده آن بستگی دارد.
مانند هر ابزار دیگری، برندهای زیادی تولیدکننده انواع اره عمود بر هستند. در این بخش قصد داریم به ویژگی‌هایی که در زمان خرید اره عمود بر، یک ابزار حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن متمایز می‌کند، بپردازیم.

موتور و گیربکس

انجام برش‌های دقیق روی چوب و فلز، نیازمند ابزاری قدرتمند و پرسرعت است تا نتیجه‌ مطلوبی ارائه دهد. علاوه بر قدرت، نیاز به گیربکس مقاوم‌ برای انتقال دقیق قدرت تولیدشده توسط موتور به تیغه‌ها است. در اره‌های عمود بر رونیکس از موتورهای پرقدرت و گیربکس‌های صنعتی استفاده شده تا یاری‌گر شما در زمان برش انواع چوب باشد.

طراحی بدنه

یکی از مهم‌ترین پارامترها در پروژه‌‌های سنگین، راحتی کاربر حین انجام کار است، که این پارامتر تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد. یکی از این عوامل، وزن و نوع طراحی ابزارآلات است که تأثیر به‌سزایی بر نتیجه کار می‌گذارد. بدنه اره‌ عمود بر رونیکس دارای طراحی ارگونومیک است تا کاربر بتواند بدون خستگی از آن استفاده کند.

مکانیزم تنظیم زاویه کفی

برای هر نجاری بارها پیش آمده که حین انجام کار، نیاز به ایجاد برش‌های متنوع داشته باشد. ایجاد برش در زوایای مختلف، تنها از ابزاری ساخته است که امکان تسلط کامل بر روند کار را برای کاربر فراهم کند. عمود بر رونیکس، دارای مکانیزم اهرم تنظیم‌کننده زاویه کفی است تا از این طریق، بهترین برش زاویه‌دار را برای شما ایجاد کند.

سیستم اتوماتیک تعویض تیغه

یکی از مهم‌ترین عواملی که به خصوص افراد حرفه‌ای به آن نیاز دارند، سرعت است. بسیاری از افرادی که در صنعت نجاری، آهنگری و… مشغول کار هستند، اهمیت زمان را به‌خوبی می‌‌دانند. یکی از ویژگی‌هایی که یک اره عمود بر حرفه‌ای را از نمونه بی‌کیفیت آن جدا می‌کند، سیستم اتوماتیک تعویض تیغه است. عمود بر رونیکس با سیستم تعویض تیغه اتوماتیک خود، امکان تعویض تیغه‌‌ها را بدون نیاز به آچار یا پیچ‌گوشتی می‌دهد‌، تا روند انجام آن به آسانی انجام شود.

خدمات پس از فروش متمایز رونیکس

برند بین‌المللی رونیکس، همواره در حال تولید ابزارآلاتی متنوع و باکیفیت در رده سوپربرندهای جهانی است. علاوه‌بر نکاتی که در این مقاله گفته شد، یکی دیگر از نکاتی که ابزارتولیدشده توسط یک برند را از دیگر برندهای بی‌کیفیت جدا می‌کند، خدمات پس از فروش متمایز آن است. درصورت بروز هرگونه مشکل در اره عمود بر و دیگر محصولات رونیکس، می‌توانید به عاملین خدمات پس از فروش ما در سراسر کشور مراجعه و ابزار خود را تعمیر کنید.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع اره عمود بر، قیمت عمود بر و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.