اره زنجیری شارژی

اره زنجیری شارژی رونیکس، یکی از اعضای کوچک اما پرکاربرد در خانواده‌ی محصولات رونیکس است. این ابزار برش شارژی با کارایی بالا و طراحی منحصر‌به‌فرد، شامل یک دسته‌ کاربردی با قابلیت چرخش 45 درجه به چپ و راست و یک محافظ تیغه‌ با قابلیت چرخش 180 درجه برای محافظت بیشتر در حین کار است. همچنین اره زنجیری شارژی رونیکس، از یک سوئیچ ایمنی و سیستم روان‌کاری خودکار زنجیر نیز بهره‌ می‌برد.
این ابزار بیشتر برای قطع و هرس درختان مورد استفاده قرار می‌گیرد. محصولی با تیغه‌ای به شکل ساطور و صفحه‌ای فلزی که دور تا دور تیغه را زنجیری دندانه‌دار پوشانده است. این زنجیر با نیروی هیدرولیکی با سرعت به دور تیغه چرخیده و با دندانه‌های تیزی که در فواصل معین روی زنجیر ایجاد شده، عملیات برش را به شکل دقیق انجام می‌دهد. اره زنجیری رونیکس محصولی پرفروش و کاربردی است که می‌تواند شما را در صنایع چوبی به خوبی یاری کند.

راهنمای خرید اره زنجیری

cordless-chainsaw

اره زنجیری


امروزه با گسترش و پیشرفت هر چه بیشتر علم و تکنولوژی، وسیله و ابزارهای تخصصی بیشتری برای سهولت کار کارگران و تکنسین‌ها طراحی و تولید شده است‌؛ ابزارهایی قدرتمند که در انواع مختلف و توسط برندهای متفاوت تولید شده و به بازار ابزار عرضه می‌شوند.
اره زنجیری شارژی به طور مشخص انرژی خود را از طریق باطری تامین می‌کند. اره زنجیری شارژی رونیکس، یکی از پرفروش‌ترین ابزارآلات رونیکس است.
اما هنگام خرید یک اره زنجیری باید چه مواردی را مورد توجه قرار داد؟ در ادامه این مقاله به این سوال پاسخ می‌دهیم.

موتور و گیربکس


در طراحی این ابزار از موتور قدرتمند صنعتی استفاده شده است. استفاده از موتور قدرتمند می‌تواند بالاترین بهره‌وری را در برش الوار و قطعات چوبی سخت برای کاربران فراهم کند.

بدنه


اره زنجیری شارژی رونیکس دارای طراحی ارگونومیک، مقاوم و بادوام و ارائه‌ بالاترین قدرت و کارایی برای فعالیت های باغبانی و خانگی شماست. وزن کم و طراحی کم‌حجم بدنه از دیگر عواملی است که انتخاب این ابزار را مقرون به صرفه کرده است.  سیستم تنظیم کشش زنجیر بدون نیاز به آچار و دارا بودن دسته‌ پلاستیکی ضد لرزش، موجب کاهش خستگی کاربران در زمان های طولانی کار با این ابزار و برش قطعات چوبی می‌شود.
 

سیستم روغن‌کاری خودکار زنجیر


برای کاربری بهتر و جلوگیری از آسیب دیدگی ابزار در مدت زمان طولانی، استفاده با روغن‌کاری دائم و اتوماتیک زنجیر، اصطکاک بین ساطور و زنجیر را کاهش می‌دهد تا عملیات برش در نهایت ایمنی و تاثیرگذاری بیشتر انجام شود.

سیستم خنک‌کننده‌ داخلی


در فعالیت‌های مستمر، هوای گرم تولید شده در موتور اره زنجیری رونیکس،  از طریق شیارهای طراحی‌شده روی بدنه دستگاه خارج شده و از بالا رفتن دمای قطعات آن جلوگیری می‌کند. این فرایند باعث خنک شدن موتور شده و همچنین افزایش طول عمر دستگاه و بالارفتن ظرفیت و بهبود عملکرد دستگاه را به همراه دارد.
 

رونیکس، انتخابی مطمئن


اگر می‌خواهید یک اره زنجیری قابل اعتماد و کاربردی بخرید، پیشنهاد ما اره زنجیری شارژی رونیکس است. این ابزار کیفیت ساخت بالایی داشته و همچنین از خدمات پس از فروش منحصر به فردی برخوردار است.

cordless-chainsaw

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره اره زنجیری شارژی، قیمت اره زنجیری شارژی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.