Locking-Pliers

انبر قفلی رونیکس

انبر قفلی به انبر همه‌کاره معروف است. این لقب را استادکاران و اهل‌فن به این انبر داده‌اند. انبر قفلی معمولا از فولاد یا دیگر آلیاژهای مقاوم ساخته می‌شود. در این نوع انبرها، فَک‌های انبر به کمک یک پیچ که معمولا در انتهای آن تعبیه شده، دور پیچ و یا مهره چفت می‌شود و کار را برای اپراتور آسان می‌کند. هنگام خرید انبر قفلی باید به جنس انبر، طراحی، اندازه و نوع آن توجهی ویژه داشت. رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار در ایران، انبرهای قفلی مختلفی را ساخته و روانه بازار کرده‌است.

راهنمای خرید انبر قفلی

Locking-Pliers

انبر قفلی

انبر قفلی برای کسانی که دستی در کار فنی دارند، ابزاری آشنا است. وسیله‌ای که می‌توان لقب «انبر همه کاره» را به آن داد. در این نوع انبرها، فَک‌های انبر به کمک یک پیچ که معمولا در انتهای آن تعبیه شده، دور پیچ و یا مهره چفت می‌شود و کار را برای اپراتور آسان می‌کند.
اما هنگام خرید یک انبر قفلی باید به چه نکاتی توجه کرد؟ چه برندی ارزش خرید دارد؟

جنس بدنه انبر قفلی

مهمترین معیار برای خرید یک انبر قفلی، جنس بدنه آن است. این ابزار باید بتواند در شرایط سخت و تحت فشار زیاد، مستحکم بماند.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین برند ابزار ایران، انبرهای قفلی متنوعی را ساخته و روانه بازار کرده‌است. این ابزار رونیکس از جنس کروم - مولیبدن هستند. آلیاژی مقاوم که کارایی و دوام بالایی را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.
همچنین بدنه انبرهای رونیکس با نیکل پوشیده شده تا در برابر خوردگی و ضربه مقاوم باشد.

طراحی بدنه و نوع انبر قفلی

انبر قفلی انواع مختلفی دارد. از انبر داینامیک، تا فک ثابت و زنجیری و دهانه بزرگ. کاربر باید قبل از خرید این ابزار، نوع کار خود را بشناسد تا انبری بخرد که نیازش را بر طرف کند.
رونیکس انواع مختلفی از انبر قفلی را ساخته و روانه بازار کرده است. انبرهای قفلی رونیکس با طراحی ارگونومیک و دسته‌های مستحکم و بدنه سخت‌کاری شده، انتخابی مطمئن برای کاربر است.

برند مطمئن را انتخاب کنید

هنگام خرید هر ابزاری، از ابزار دستی ساده تا ابزار برقی و صنعتی، توجه به برند سازنده امری حیاتی است. رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین برند سازنده ابزار ایران، ابزار متنوعی ساخته و روانه بازار کرده‌است. ابزاری که می‌تواند تمام نیاز کاربر را برطرف کند.

ronix-mag

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع انبرقفلی، قیمت انبر قفلی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.