rotary-demolition-hammers

بتن کن و چکش تخریب

دریل بتن کن و چکش تخریب، از مهم‌ترین ابزارهای مورد استفاده در صنعت ساختمان هستند. بتون کن برای سوراخکاری بتن و مصالح سخت کاربرد دارد. این ابزار، انتخاب مناسبی برای تخریب مصالح ساختمانی نیست. چکش تخریب، ابزاری تخصصی برای تخریب مصالح ساختمانی است که برای اولین بار توسط برند هیلتی به بازار ابزار ایران عرضه شد و آن را با نام پیکور هم در بازار می‌شناسند. تفاوت اصلی پیکور و دریل بتن‌ کن در مکانیزم چرخشی برای سوراخ‌کاری است که پیکورها فاقد این مکانیزم هستند؛ اما در مقایسه با بتون کن، قدرت تخریب بیشتری دارند.
رونیکس انواع دریل بتن کن و چکش تخریب را طراحی و تولید می‌کند. این ابزارهای تخریب و سوراخکاری مصالح ساختمانی، علاوه‌بر کیفیت ساخت بالا، مانند سایر محصولات این برند خدمات پس از فروش منحصربه‌فردی دارند.

rotary-hammers

بتن کن

دریل بتن کن با ابزارگیر چهار شیار (SDS Plus) و پنج شیار (SDS Max) تولید می‌شود. هنگام خرید بتن کن باید به مشخصاتی مانند قدرت موتور، وزن، طراحی و جنس بدنه، توان ضربه و سیستم روان‌کاری ابزار توجه ویژه‌ای داشته باشید.
انواع بتن کن رونیکس با سیستم‌های ابزارگیر متنوع، قدرت موتور، توان ضربه و وزن متفاوت تولید شده و به بازار ابزار ایران و جهان عرضه می‌شوند. دریل‌های بتن کن تاپ لاین رونیکس، هم‌رده با سوپربرندهای جهانی هستند.

بتن کن رونیکس

چکش تخریب

تخریب دیوارهای بتنی قطور و مصالح متراکم، مستلزم استفاده از چکش ‌تخریب باکیفیت است. برای خرید پیکور به مشخصاتی مانند نوع قلم‌گیر، قدرت موتور، قدرت تخریب ابزار برحسب ژول، سرعت تخریب، مکانیزم پیشرفته لرزش‌گیر (AVS) و وزن ابزار توجه کنید.
چکش‌‌های تخریب رونیکس با توان، قدرت ضربه، وزن بدنه و قابلیت‌‌های کاربری متفاوت تولید می‌شوند. این محصولات از قدرتمندترین ابزارآلات برقی موجود در بازار ابزار ایران و جهان هستند. انواع چکش تخریب تاپ لاین رونیکس، ابزارهایی ایده‌آل برای کاربردهای فوق صنعتی هستند.

چکش تخریب رونیکس
demolition-hammers

ویدئو محصولات

بانک جامع قطعات رونیکس

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران چکش تخریب، بتن کن و سایر ابزارآلات رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

رونیکس سرویس

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره پیکور، پیکور برقی، چکش تخریب، قیمت پیکور، بتون کن، قیمت بتون کن، دریل بتن کن رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.