electric-impact-wrench

بکس برقی

اگر تعمیرکار هستید یا در مشاغلی مانند مکانیکی و تاسیسات کار می‌کنید و هر روز با تعداد زیادی پیچ و مهره سر و کار دارید، حتما برای شما هم پیش آمده که با مشکلاتی مانند بازکردن پیچ زنگ‌زده، بازکردن و بستن پیچ‌ها در فضای تنگ یا زاویه‌ای نامناسب و ... مواجه شوید. با وجود آچار بکس برقی، می‌توانید انواع پیچ بکسی یا پیچ شش‌گوش را با سرعت و دقت بالا باز کنید و ببندید.
حرفه‌ای‌ترین و قدرتمندترین انواع بکس برقی رونیکس، با کیفیت ساخت بالا و عملکردی بی‌نظیر ساخته می‌شوند تا پاسخگوی نیازهای شما باشند.

راهنمای خرید بکس برقی

electric-impact-wrench

بکس برقی


بکس برقی، نوعی ابزار برقی پرکاربرد است که در مصارف کارگاهی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. رونیکس به عنوان رهبر بازار ابزار ایران، مدل‌های مختلف این ابزار برقی را با تنوع بی‌نظیر و کیفیت متمایز، طراحی و تولید می‌کند.
اما برای انتخاب و خرید آچار بکس برقی مناسب باید به دنبال چه ویژگی‌هایی باشید؟ بهترین بکس برقی چه مشخصاتی دارد که آن را از سایر نمونه‌های موجود در بازار ابزار متمایز می‌کند؟ در این نوشتار به این پرسش‌ها پاسخ می‌دهیم.

موتور کارآمد و سیستم کلاچ و گیربکس پرقدرت


موتور بکس برقی با تولید گشتاور متناسب با نوع کاربری، به شما کمک می‌کند تا پیچ‌های شش‌گوش را به راحتی باز و بسته کنید. ‌سیستم کلاچ و گیربکس پرقدرت نیز نقش مهمی در عملکرد این ابزار برقی در کاربردهای صنعتی و مداوم دارد.
در مدل‌های مختلف بکس برقی رونیکس، از موتور قدرتمند و سیستم کلاچ و گیربکس حرفه‌ای برای کاربردهای پرفشار صنعتی استفاده می‌شود.

بدنه ارگونومیک و مقاوم


برای خرید بکس برقی باید به طراحی ارگونومیک، وزن و ابعاد آن توجه کنید. آچار بکس برقی، ابزاری کوچک و سبک‌وزن، با ابعاد کوچک و در عین حال بدنه مقاوم یا ضد ضربه، بهترین انتخاب در طول ساعات کاری سخت و پرفشار است.
انواع بکس برقی رونیکس از طراحی مناسب، ارگونومیک و در عین حال مقاوم برخوردار هستند تا کاربران در حین کار مداوم با ابزار احساس خستگی نکنند.

مشخصات درایو، متناسب با نوع کاربری


سایز درایو با توجه به نوع کاربری و سیستم اتصال موثر در نوک درایو برای استفاده‌ راحت‌تر از ابزار و اتصال محکم‌تر به شفت نیز از عوامل موثر در انتخاب و خرید بکس برقی است.
انواع بکس برقی رونیکس با سایزهای مختلف درایو و سیستم اتصال مناسب در نوک آن ساخته می‌شوند تا ابزار در حین کاربرد، بهترین عملکرد را داشته باشد.

کلیدهای استاندارد و مقاوم


کلیدهای باکیفیت و مقاوم موجب سهولت کار با ابزار و افزایش طول عمر آن می‌شوند.
تمام ابزارآلات رونیکس و به طور خاص انواع مختلف بکس برقی این برند، مجهز به کلیدهای مقاوم و ضد غبار هستند. این کلیدها مانع از استهلاک زودرس به دلیل گردوغبار و براده ناشی از عملیات پیچ‌کاری در محیط‌های کاری مختلف می‌شوند و دوام بکس برقی را افزایش می‌دهند.
 

نقش تعیین‌کننده برند در کیفیت ابزار


رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند بازار ابزار ایران، انواع بکس برقی را طراحی و تولید می‌کند. ابزارهای ساخته‌شده توسط رونیکس مطابق با معتبرترین استانداردهای جهانی ساخته شده‌ و توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.

بانک جامع قطعات رونیکس


رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین دلیل، خریداران بکس برقی رونیکس و سایر ابزارآلات و محصولات این برند، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود را ندارند.

electric-impact-wrench

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع آچار بکس برقی یا بکس برقی، خرید بکس برقی، بکس برقی رونیکس و استفاده از آن را نیاز دارید، می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.