بکس شارژی رونیکس

آچار بکس شارژی ابزاری کاربردی است که می‌تواند جایگزین بکس برقی و بادی در مکان‌هایی باشد که دسترسی مستقیم به برق یا امکان استفاده از کمپرسور باد وجود ندارد. این ابزار به کمک خاصیت چکشی و چرخشی برای بازکردن پیچ‌ها و مهره‌های سخت و آسیب‌دیده گزینه مناسبی است.
در هنگام خرید بکس شارژی باید به توان باتری، قدرت موتور و طراحی دستگاه توجهی ویژه کرد.

ویدئو محصولات

راهنمای خرید بکس شارژی

آچار بکس شارژی

آچار بکس شارژی ابزاری برای باز و بسته کردن پیچ و مهره‌هایی است که بازکردن آن‌ها با آچار و نیروی دست امکان‌پذیر نیست. از طرف دیگر استفاده از این ابزار، سرعت کار اپراتور را چند برابر می‌کند.
آچار بکس شارژی مناسب برای کار در مکان‌هایی است که دسترسی مستقیم به برق وجود ندارد. هنگام خرید این ابزار کاربردی باید به کیفیت باتری، قدرت موتور، طراحی و برند سازنده آن توجهی ویژه کرد.

کیفیت باتری بکس شارژی

سنجش کیفیت باتری اولین و مهمترین معیار در خرید ابزار شارژی است. باتری این محصولات باید توان مورد نیاز برای کارکرد طولانی مدت ابزار را تضمین کند.
به عنوان مثال بکس شارژی رونیکس مدل 8907 از یک باتری 20 ولت لیتیوم – یون بهره ‌می‌برد. این باتری کیفیت کار با بکس شارژی رونیکس را تضمین می‌کند

موتور پرقدرت، برگ برنده بکس شارژی

کار آچار بکس شارژی سر و کله زدن با پیچ‌های آسیب‌دیده و خراب است. به همین خاطر این ابزار باید قدرت لازم برای کار سخت و طولانی مدت را داشته باشند. این قدرت از موتور ابزار نشات می‌گیرد.
بکس شارژی رونیکس مدل 8905 از یک موتور براشلس پرقدرت بهره می‌برد. این موتور با توانایی ایجاد سرعتی بالغ بر 2500 دور در دقیقه، گشتاوری 350 نیوتن متری تولید می‌کند.
این ابزار می‌تواند در 3 سرعت مختلف کارایی داشته باشد. به همین خاطر دست کاربر برای فعالیت‌های گوناگون باز است. این ابزار علاوه بر حالت چرخشی، با دارا بودن خاصیت چکشی کار اپراتور را برای بازکردن پیچ‌ها آسان می‌کند.

طراحی جمع و جور ارگونومیک

طراحی ابزار شارژی باید به گونه باشد تا کاربر بتواند مدت زمان طولانی به راحتی با آن کار کند. وزن کم، دسته‌های نرم و ضدلغزش و تعریق، چراغ LED و ... از جمله ویژگی‌های طراحی آچار بکس‌های رونیکس است.

برند رونیکس، برندی قابل اعتماد

رونیکس توانسته در بازار ابزار ایران به عنوان برندی باکیفیت و قدرتمند شناخته شود. تمام ابزار این برند با توجه به نیاز بازار و مشتریان تولید و عرضه می‌شود. بکس شارژی رونیکس نیز از این قاعده مستثنی نیست.
این بازار با دارا بودن کیفیتی بی‌نظیر در ساخت و خدمات پس از فروش قابل اعتماد، انتخابی مطمئن برای کاربر است.

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس باخبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع بلوور شارژی، قیمت بلوور شارژی و استفاده از آن نیاز دارید را می‌توانید در مجله رونیکس مطالعه کنید.