sanders

سنباده لرزان رونیکس

سنباده لرزان از ابزار مهم در صنایع چوبی است. اهل فن از سنباده لرزان برای صیقل دادن و همچنین پرداخت سطح کار استفاده می‌کنند.
هنگام خرید سنباده لرزان باید به موتور دستگاه، طراحی محصول شامل بدنه، دسته و وزن، نوع و اندازه صفحه سنباده، خدمات پس از فروش و در نهایت برند توجهی ویژه کرد.
رونیکس با شناخت نیاز مصرف‌کننده، انواع سنباده لرزان را نسبت به کاربری‌های مختلف ساخته و به بازار عرضه کرده‌است.

راهنمای خرید سنباده لرزان

sanders

سنباده لرزان

کارگاه نجاری و صنایع مرتبط با چوب پر است از ابزار. نجاری هنر خلاقیت و کار با ابزار است. اگر می‌خواهید یک نجار حرفه‌ای باشید یا حتی اگر به کار با چوب علاقه دارید؛ بهتر است ابزار مرتبط با نجاری را بشناسید. سنباده لرزان وسیله‌ای کاربردی برای پرداخت و ساخت محصولات چوبی است.
کاربر به وسیله سنباده لرزان سطح کار را صیقل می‌دهد و صاف می‌کند. اما چه معیارهایی برای خرید سنباده دیسکی رومیزی وجود دارد؟ چه برندی ارزش خرید دارد؟

موتور پرقدرت و جان‌سخت

موتور در ابزار برقی، حکم قلب را دارد. اگر موتور توان لازم برای کار مداوم را نداشته باشد؛ کاربر تجربه خوشایندی از استفاده ابزار کسب نمی‌کند. سنباده لرزان گرد در کارگاه نجاری بابت پرداخت نهایی هر محصولی استفاده می‌شود. به همین خاطر است که این محصول نیاز به یک موتور قوی دارد.
برای مثال سنباده لرزان رونیکس مدل 6404 از یک موتور قدرتمند 320 واتی برخوردار است. این محصول قادر است لرزشی معادل 12000 دور در دقیقه ایجاد کند. طراحی موتور سنباده لرزان رونیکس به نحوی است که کمترین تنش و لرزش را به دست کاربر وارد می‌کند.

بدنه مقاوم در برابر گرد و غبار

کارگاه نجاری پر است از گرد و غبار و تراشه چوب. در این محیط باید از ابزاری استفاده کرد که کمترین آسیب را در محیط سخت نجاری ببیند.
سنباده‌های لرزان رونیکس از بدنه و کلید ضد گردوغبار بهره می‌برند. این محصولات بدنه‌ای ارگونومیک دارند؛ یعنی کاربر هنگام فعالیت و کار با ابزار، احساس خستگی نمی‌کند.
دکمه قفل‌کن، کیسه جمع‌آوری گردوغبار، بلبرینگ‌های ضد گردوغبار و دستگیره نرم از دیگر ویژگی‌های سنباده‌های لرزان رونیکس است.

برند برتر بازار

اگر به دنبال خرید یک سنباده لرزان باکیفیت و جان‌سخت هستید، سنباده لرزان رونیکس انتخاب مناسبی برای شما است. رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین برند ابزار ایران، با تنوع گسترده محصولات و همچنین خدمات پس از فروش منحصر به فرد، توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند.

sanders

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع سنباده لرزان و قیمت دستگاه سنباده لرزان و سنباده لرزان رونیکس و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.