حضور قدرتمند رونیکس در نمایشگاه تخصصی صنعت ابزار اهواز

نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات صنعت اهواز از سوم تا ششم آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های شهر اهواز برگزار شد.  حضور قدرتمند رونیکس در این نمایشگاه با استقبال بی‌نظیر بازدیدکنندگان همراه بود. رونیکس در سالن خلیج فارس حاضر شد تا راوی قدرت، کیفیت و تنوع بی‌نظیر محصولات خود باشد.
از مردم مهمان‌نواز و خونگرم خوزستان، صاحبین صنایع و کارگاه‌های صنعتی بزرگ و کوچک، کارگران، بزرگان و دست‌اندرکاران صنف ابزار و همچنین اقشار مختلف مردم برای حضور در این نمایشگاه متشکریم.
 

روز آخر

6 آبان و روز پایانی نمایشگاه ابزار اهواز. در روز اختتامیه نمایشگاه، بازدید مخاطبان از غرفه رونیکس همچنان پر رونق بود. در روز پایانی نمایشگاه اهواز جلسات مدیران رونیکس با صاحبان صنایع و پیشکسوتان بازار ادامه داشت و نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات صنعت اهواز در ساعت 22 به کار خود پایان داد.

روز سوم

 
روز سوم نمایشگاه نسبت به دیگر روزهای برگزاری این رویداد مهم، متفاوت‌تر بود؛ زن و مرد، پیر و جوان از مازندران تا بندرعباس، از خراسان تا کردستان برای بازدید سالن خلیج فارس آمده بودند.
حضور خیل عظیم مخاطبان نشان از علاقه فراوان مردم کشور به جهان ابزار دارد. بازدید بزرگان بازار ابزار کشور، مقامات، صاحبان صنایع و مجریان نمایشگاه از غرفه رونیکس و برگزاری جلسات با مدیران رونیکس از مهم‌ترین اتفاقات روز سوم نمایشگاه ابزار اهواز بود.

روز دوم

 
روز دوم برگزاری نمایشگاه ابزار اهواز، با استقبال پرشور علاقه‌مندان ابزار از غرفه رونیکس آغاز شد. حضور اقشار مختلف مردم در غرفه رونیکس و بازدید از تنوع بی‌نظیر محصولات این شرکت از اتفاقات مهم روز دوم نمایشگاه بود. 
همچنین در روز دوم نمایشگاه، محمدرضا رامخو و دیگر مدیران رونیکس با ابزارفروشان، صنعت‌گران و مقامات عالی‌رتبه استانی و کشوری جلساتی داشتند و با آن‌ها به گفتگو پرداختند.

روز اول

 
نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات صنعت اهواز از ساعت شانزده 3 آبان 1402 آغاز شد. رونیکس در سالن خلیج فارس این نمایشگاه حاضر شد تا راوی کیفیت و تنوع بی‌نظیر محصولات خود با بیش از 2500 محصول و بزرگترین بانک قطعات ابزار کشور با بیش از 34000 نوع قطعه و دیگر خدمات خود باشد. از همان ساعات ابتدایی نمایشگاه، غرفه رونیکس با استقبال بی‌نظیر مخاطبان ابزار روبه‌رو شد. 
در مراسم افتتاحیه محمدرضا رامخو بنیان‌گذار و مدیرعامل برند رونیکس به همراه بزرگان بازار ابزار و همچنین مسئولین نمایشگاه، حضور داشته و از غرفه‌های برندهای شرکت‌کننده در این رویداد بزرگ صنعت ابزار کشور بازدید کردند. 

اخبار حضور رونیکس در نمایشگاه اهواز از دید رسانه‌ها

غرفه‌ متمایز رونیکس در سالن خلیج فارس نمایشگاه ابزار اهواز

رونیکس، سالن خلیج فارس را به‌طورکامل برای نمایش محصولات و خدمات خود آماده کرده تا علاوه‌بر پذیرایی از خیل عظیم بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان صنعت ابزار، تنوع و کیفیت ابزارآلات و قطعات خود را نیز نشان دهد. غرفه رونیکس در سالن خلیج فارس از بخش‌های مختلفی شامل ابزارآلات برقی، بادی، شارژی و بنزینی، بانک قطعات ابزار، فروش سازمانی، خدمات پس از فروش، سالن VIP و... تشکیل شده است.  

رونیکس در سراسر خوزستان


برای آگاهی رسانی در رابطه با حضور رونیکس در نمایشگاه تخصصی ابزار اهواز، بیلبوردهای این برند در سراسر خوزستان به نمایش درآمده‌است.

رونیکس در بازار بزرگ ابزار اهواز

رونیکس به عنوان متنوع‌ترین برند ابزار ایران، توانسته در بورس ابزار تمام استان‌های کشور حضوری چشمگیر داشته باشد. بازار بزرگ ابزار اهواز میزبان رونیکس و تنوع محصولات این برند است.

تجربه قدرت و کیفیت ابزارآلات رونیکس در اولین نمایشگاه بین المللی تخصصی ابزارآلات در استان خوزستان

اولین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی ابزارآلات در استان خوزستان از 3 تا 6 آبان 1402 در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی اهواز برگزار خواهد شد. رونیکس در این نمایشگاه حاضر می‌شود تا راوی قدرت و کیفیت ابزارآلات خود باشد.  

Ahvaz

بزرگترین بانک قطعات ابزار کشور و خدمات پس از فروش متمایز

تنوع رونیکس تنها در ابزار این شرکت خلاصه نمی‌شود؛ رونیکس دارای بزرگترین بانک قطعات ابزار کشور با بیش از 34000 نوع قطعه است. این تنوع بی‌نظیر قطعات در کنار 180 نمایندگی خدمات پس از فروش باعث شده تا مشتریان رونیکس هیچ نگرانی از بابت تامین قطعات و خدمات‌ نداشته باشند. مشتریان رونیکس در هیچ زمانی تنها نیستند؛ چرا که ما معتقدیم که کیفیت همواره باید با حمایت همراه باشد.

رونیکس سرویس

دریافت کاتالوگ محصولات رونیکس

دریافت کاتالوگ محصولات رونیکس

نمایشگاه ابزار اهواز سوم تا ششم آبان رونیکس

مراحل آماده‌سازی غرفه رونیکس


برای میزبانی شایسته از صاحبین صنایع، صنعتگران، کارگران، بزرگان بازار ابزار و همچنین علاقه‌مندان به این صنعت بزرگ، تمام رونیکس پای کار بودند..
 
Ahvaz

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.

مقالات مرتبط

رویدادهای قبلی

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

برند رونیکس در مسیر موفقیت خود با چالش‌های زیادی روبه‌رو شده است. اما یکی از مهم‌ترین آن‌ها، مساله ارتباط با هم‌صنفی‌ها، مغازه‌داران، تجار ابزار و از همه مهم‌تر ادای احترام به بزرگان و اساتید صنف ابزار بوده است.

نمایشگاه تهران

اولین نمایشگاه بین‌المللی ابزار و یراق‌آلات تبریز

برند رونیکس در مسیر موفقیت خود با چالش‌های زیادی روبه‌رو شده است. اما یکی از مهم‌ترین آن‌ها، مساله ارتباط با هم‌صنفی‌ها، مغازه‌داران، تجار ابزار و از همه مهم‌تر ادای احترام به بزرگان و اساتید صنف ابزار بوده است.

نمایشگاه تبریز

همایش روز بازاریابی رونیکس

برند رونیکس در مسیر موفقیت خود با چالش‌های زیادی روبه‌رو شده است. اما یکی از مهم‌ترین آن‌ها، مساله ارتباط با هم‌صنفی‌ها، مغازه‌داران، تجار ابزار و از همه مهم‌تر ادای احترام به بزرگان و اساتید صنف ابزار بوده است.

همایش روز بازاریابی رونیکس