banner

دریل

دریل برقی، شارژی و بادی رونیکس

دریل انتخاب اول و آخر اهل فن برای انجام عملیاتی مانند سوراخکاری، نصب اتصالات و تخریب است. اما سوال اینجا است که در بازار ابزار باید به چه برندی اطمینان کرد؟
در انتخاب انواع دریل، باید به کیفیت ساخت، توانایی و قدرت سوراخکاری، بدنه ارگونومیک، خدمات پس از فروش و البته قیمت توجه کرد.
رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده ابزار ایران، سازنده دریل‌هایی با ویژگی‌های منحصر به فرد است. تنوع دریل‌های تولید شده توسط رونیکس از شارژی تا برقی و ستونی، تمام نیاز کاربران حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای را برآورده می‌کند.
در این صفحه به تمام ویژگی‌های دریل‌های رونیکس می‌پردازیم تا شما با آگاهی و اطمینان ابزار خود را انتخاب کنید.‌

دریل برقی

رونیکس با توجه به نیاز بازار و سنجش خواست مشتری، انواع دریل برقی سیمی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. موتور پرقدرت و خستنگی ناپذیر، کلکتورهای مسی با درجه خلوص بالا، خاصیت سوراخکاری چکشی و طراحی ارگونومیک از جمله ویژگی‌های دریل سیمی رونیکس است.
دریل برقی از پرکاربردترین انواع دریل است. این ابزار پرقدرت وکاربردی از جمله محصولاتی است که توسط رونیکس تولید و عرضه می‌شود.
دریل‌های برقی
دریل برقی
کیت دریل

کیت دریل

رونیکس با عرضه کیت دریل، تمام نیازهای کاربران این وسیله پرمصرف را برآورده کرده است. در این کیت‌ها انواع مته دریل، جعبه ضد ضربه BMC، آچار، پیچ‌گوشتی، متر، چکش، انبردست و... وجود دارد.

کیت‌های دریل
دریل و پیچ گوشتی

دریل و پیچ گوشتی شارژی

اگر به دنبال خرید بهترین مارک دریل شارژی هستید؛ رونیکس انتخاب هوشمندانه‌ای است. باطری با دوام، موتور قدرتمند و کم‌صدا و کیفیت ساخت بالا از ویژگی‌های دریل‌های شارژی رونیکس است.
رونیکس با عرضه چندین مدل دریل پیچ گوشتی‌ شارژی، هم در بازار داخلی و هم در بازار بین‌المللی، کیفیتی در سطح سوپربرندهای جهانی به مشتریان ارائه می‌دهد.
دریل و پیچ گوشتی‌های شارژی
ضد آب

ضدآب

دریل‌های شارژی رونیکس ضد آب طراحی شده‌اند تا کاربر بتواند در شرایط آب‌وهوایی مختلف و همچنین مکان‌های سخت به راحتی کار خود را به پایان برساند.

نمایش محصولات

دریل ستونی

دریل‌های ستونی رونیکس، بهترین ابزار برای سوراخکاری در فلزات و چوب است. ابزاری همه فن حریف و پرقدرت که تمام نیازهای کاربرانِ دریل ایستاده را برآورده می‌کند. قدرت بالا، توانایی کار دقیق روی قطعه‌کارهای بزرگ و تکنولوژی ساخت جدید از ویژگی‌های دریل‌های ایستاده رونیکس است.

دریل بادی

رونیکس با ساخت دریل‌های بادی کاربردی و ارگونومیک، نیاز اپراتور را به بهترین شکل پاسخ داده است. موتور پرقدرت و ضد لرزش و بی صدا، ساختار ساده، امکان استفاده در خطوط صنعتی و کارگاهی، صرفه‌جویی در مصرف برق و قیمت مناسب از ویژگی‌های مهم دریل بادی رونیکس است.

لوازم و قطعات دریل

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران دریل و دیگر ابزار رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.
رونیکس سرویس
لوازم و قطعات دریل

ویدئو محصولات

ronix-mag
مجله رونیکس
با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.
تمام آنچه درباره انواع دریل، بهترین مارک دریل، خرید دریل و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.
dfghdfg

عضویت در خبرنامه :

برای عضویت در خبرنامه و اطلاع از جدیدترین مقالات مجله رونیکس ایمیل خود را وارد کنید.

آدرس

دفتر مرکزی: ایران ، تهران، خیابان جمهوری ، خیابان حافظ ، خیابان جامی ، ساختمان رونیکس
شماره تماس: 6497-021