فرز

دستگاه فرز ابزاری پرکاربرد در صنایع مختلف است. محصولی که با نصب انواع سنگ برش روی آن، توانایی ساب‌زنی و برش چوب، انواع فلزات و سنگ، استیل، پروفیل و ... را دارا است.

فرزها بر اساس منبع تغذیه به دو نوع فرز برقی و فرز شارژی تقسیم می‌شوند. هنگام خرید دستگاه فرز باید به قدرت موتر، کیفیت مواد اولیه، طراحی، رعایت نکات ایمنی در ساخت دستگاه و برند آن توجهی ویژه کرد.

رونیکس به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده بازار ابزار ایران، چندین مدل فرز به بازار عرضه کرده که توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند.

فرز برقی

فرز برقی ابزار پرقدرتی است که دست کاربر را برای فعالیت‌های مختلف باز می‌گذارد. هنگام خرید فرز برقی باید به موتور دستگاه و اندازه آن توجه کرد. فرزهای برقی بر اساس نوع کاربری به انواع مختلفی از جمله فرز سنگبری، فرز آهنگری، فرز نجاری، اور فرز و ... تقسیم می‌شود.
فرز های برقی رونیکس

فرز شارژی

اگر کاربر دسترسی مستقیم به برق نداشته باشد، انتخاب فرز شارژی گزینه مناسبی است. هنگام خرید فرز شارژی باید توجهی ویژه به کیفیت باتری و دوام آن داشت. در گام بعدی قدرت موتور، طراحی و برند سازنده از پارامترهای مهم انتخاب فرز شارژی است.

فرزهای شارژی رونیکس

ویدئو محصولات

لوازم و قطعات فرز

رونیکس دارای بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار ایران است. به همین خاطر است که خریداران فرز و دیگر ابزار رونیکس، نگرانی از بابت تامین قطعات و لوازم ضروری ابزار خود ندارند.

رونیکس سرویس

مجله رونیکس

با مجله رونیکس در کنار هم دنیای ابزار را کشف می‌کنیم. از تازه‌های رونیکس با خبر می‌شویم و فرهنگ استفاده از ابزار را می‌آموزیم.

تمام آنچه درباره انواع فرز، بهترین مارک فرز، خرید فرز  و استفاده از آن نیاز دارید؛ در مجله رونیکس نوشته شده است.